Presunúť na hlavný obsah

Adela Vinczeová a najkrajšie róby, v akých zažiarila: Vďaka týmto strihom šiat sa z nej stala žena s krivkami

Slovenské celebrity

Moderátorka Adela Vinczeová patrí medzi špičku československej televíznej scény. Stylingami na obrazovke potvrdzuje, že status dámy jej pristane.

Adela patrí medzi najobľúbenejšie osobnosti televíznej obrazovky. Ostrieľaná moderátorka a majsterka slova v akejkoľvek situácii púta pozornosť nielen dôvtipom, ale aj stylingami. Na obrazovke jej to pristane a vždy pôsobí ako dáma. Jej šaty sú pritom maximálne jednoduché, v čom teda spočíva čaro úspechu a kto stojí väčšinou za jej stylingom?

Sledujte: VIDEO: Šaty moderátorky Plesu v opere 2019: Lucia Hurajová zažiari v romantickej róbe od Marcela Holubca

V jednoduchosti je krása

Prezradíme vám, kto stojí za jej stylingom a šatami, ktoré dokážu aj z reálnej ženy vykúzliť dámu večera. Aspoň tak pôsobila počas uvedenia novej slovenskej show. Módna návrhárka Michaela Ľuptáková je obľúbená u žien, ktoré preferujú jednoduchý štýl a dôraz na zvýraznenie ženských kriviek. Robí to elegantne a s noblesou. Adela má obrovský dar nielen reči, ale aj skvelej figúry. So svojou postavou sa nemusí báť riskovať a zvýraznenie ženskej siluety je to, čo jej pristane. Jej dvorná módna štylistka Zuzana Kanisová vie, že krása sa nachádza v jednoduchosti a zbytočne nešpekuluje. Profesionálka ako ona ide vždy na istotu, Adela je star, ktorá neunikne pozornosti mase divákov. 

Neprehliadnite: VIDEO: Dcéra prezidenta Natália Kisková žne jeden úspech za druhým: Túto vlastnosť si na nej všimli už v detstve

Výstrihy sa nenosia, čaro spočíva v tomto

Jeden z kľúčových a prelomových trendov tejto sezóny 2019. Novinka roka v plesovej móde je absencia hlbokých výstrihov. Všimnite si, že Adela má na sebe často róbu, ktorá má lodičkový výstrih alebo je úplne ku krku. Napriek tomu pôsobí veľmi vyrovnane a žensky. Pôvab a grácia, akú vytvárajú šaty sú hodné veľkolepého formátu, akou televízia alebo javisko je.

Páči sa vám štýl obliekania, aký má Adela na televíznej obrazovke?

spolu hlasovalo 1361 ľudí

Áno
1101
Nie
97

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe