Presunúť na hlavný obsah

Jesenné premeny vo Forum Poprad: Mladá učiteľka Barbora oživila šatník týmito trendmi

Poradňa krásy

Barborka je 29 ročná učiteľka v materskej škole. V jej šatníku prevažujú skôr nohavice a športový štýl. Jej snom bolo vniesť do šatníka viac ženskosti, možno aj v znamení sukní. Medzi jej obľúbené značky patria Orsay a CCC a páči sa jej modrá farba. Vo voľnom čase rada športuje a číta knihy. V živote sa riadi mottom ŽI a nechaj žiť.

Barborkinu Premenu mala aj tentokrát pod palcom známa blogerka #SweetLadyLollipop

Premena s Barborkou začala ako s ostatnými dievčatami v kaderníctve, kde sme vlásky skrátili, nafarbili a vyfúkali do sviežeho účesu. Líčenie sme zvolili prirodzené, aby si ho Barborka zvládla bez problémov urobiť za pár minút aj doma. Spoločne sme v prevádzkach Cropp, Sinsay, A3 SPORT a BIG STAR zvolili dva outfity jeden skôr ladený do športovej elegancie a druhý - ženskejší. 

V prvom outfite sme zvolili pruhované nohavice, ktoré sú variabilné a dajú sa kombinovať aj s inými vzormi. Sú decentné a zároveň zaujímavé. Nohavice som doplnila bielym svetríkom, ktorých mám aj ja v skrini hneď niekoľko, sú pohodlné a skvelo sa nosia. Ďalej som k outfitu zvolila riflovú košeľu, čižmy a športovú bundu z A3 SPORT. 

V druhom outfite sme zvolili skôr ženské kúsky, preto nemohla chýbať krásna sukňa s perlami kombinovaná so sakom a čižmami na opätku. K tomu ružový kabát a kabelku a Barborka môže vyraziť do mesta.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe