Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna moderátorka Plesu v opere 2019 Lucia Hurajová: Jej postava sa rokmi nemení, ani po 3 deťoch

Slovenské celebrity

V poradí 19. dobročinný Ples v opere moderovala pôvabná herečka Lucia Hurajová. Šaty, ktoré si mala možnosť na seba obliecť, pre ňu slávnostne vytvoril módny návrhár Marcel Holubec W. Lucii to v nich neskutočne pristalo, bola veľmi nežná.

Slovenská herečka Lucia Hurajová mala včera večer tú česť stať sa moderátorkou 19. benefičného Plesu v opere v histrorickom Slovenskom národnom divadle. Šaty, ktoré mala Lucia na sebe vyrazili dych mnohým prítomným. Unikátny model vytvoril pre Luciu jej kamarát, módny návrhár Marcel Holubec W

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ples v opere 2019 a červený koberec: Matej Tóth s krásnou manželkou Lenkou a ďalšie elegantné páry

Dokonalé vystupovanie

Herečka uviedla program všetkým hosťom a počas celého večera si zachovávala štýl uhľadenej dámy, ktorá presne vie, ako sa pohybovať v spoločnosti. Lucia Hurajová žiarila aj vďaka unikátnemu modelu, ktorý mal podľa Marcela Holubca W. presne stelesňovať šťastie, ktoré bolo aj hlavnou témou celého 19. dobročinného Plesu v opere.

Jemný bledoružový šifón sme mali možnosť vidieť po celej dĺžke šiat, Lucii k tmavej farbe vlasou lahodil presne tento odtieň farby. Lucia prezradila, že o dokonalú postavu, ktorú si žiadajú plesové šaty, sa postarajú jej deti. Zamestnávajú ju a dožičujú jej aj dostatok pohybu. 

FEMINITY TV: Lucia Hurajová a jej skúška šiat od Marcela Holubca W. krátko pred Plesom v opere 2019

Rapsódia radosti

Tak takúto vznešenú tému niesol v sebe celý večer. Na gong, ktorý odštartoval plesovú sezónu udrela osobnosť inkluzívneho vzdelávania Terézia Drdulová. Je zakladateľkou Občianskeho združenia pre spina bifida a/alebo hydrocefalus a podporovateľkou prístupu zdravotne znevýhodnených detí ku kvalitnému vzdelaniu. Sama Terézia túto poctu prijala s pokorou.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Karolína Chomisteková na Plese v opere 2019: Hviezdila v rovnakých šatách od Valentina ako tieto krásky

Podporený charitatívny zámer

Úder do gongu priniesol nielen začiatok novej plesovej sezóny na Slovensku, ale aj osvetu o inkluzívnom vzdelávaní, ktoré si na Slovensku žiada svoju pozornosť. „Ďakujeme Terézii za jej osobný aj profesijný vklad a podporu charitatívneho zámeru Plesu v opere. Ples v opere už deväť rokov mení životy a pomáha otvárať pálčivé celospoločenské otázky,“ povedala Andrea Cocherová, riaditeľka Plesu v opere.

Páčili sa vám šaty moderátorky Plesu v opere 2019 Lucie Hurajovej?

spolu hlasovalo 419 ľudí

Áno.
387
Nie.
32

- Najčítanejšie -