Presunúť na hlavný obsah

Preslávila sa v novej ére kyprejšími krivkami: Takto nalieha na ženy, aby neboli posadnuté ultra štíhlym telom

Zahraničné celebrity

Modelka Barbara Palvin maďarského pôvodu rúca mýty o dokonalom tele, ktoré mávajú jej kolegyne modelky. Prehliadkové móla valcuje svojou postavou, ktorú jej stále môžu závidieť mnohé, nie je však v žiadnom prípade neprirodzene chudá.

Ženské telo by malo byť v prvom rade zdravé, iba tak má možnosť ukázať sa v celej svojej kráse. Maďarská modelka Barbara Palvin zastáva vysoké priečky v úspešnosti svetových modeliek. Jej telo sa však rokmi zmenilo a to k ideálu, ktorý majú v hlavne skôr muži, ako modelingoví skauti. Jej krivky sú však veľmi obľúbené a Barbara sa práve týmto spôsobom snaží o osvetu o ženskosti.

Mohlo by vás zaujímať: Amal Clooney sa priatelí s touto známou modelkou: Úspešná právnička jej poradila dôležitú radu do manželstva

Krivky, ktoré sú zvodné

Barbara Palvin predvádza na známych módnych prehliadkach, aj tento rok mala možnosť odkráčať fashion show v New Yorku populárnej značky spodnej bielizne Victoria’s Secret. Jej postava sa však mierne líši od tiel jej ultra štíhlych kolegýň. Barbara si je však vedomá svojej krásy a jej krivky jej dodávajú sebavedomie ako nič iné.

Nemá problém otvoriť sa svetu

Pôvabná bruneta sa nebojí o svojom tele rozprávať a ukazovať ho svetu. Ocitla sa tak na obálkach mnohých magazínov a neváhala sa obliecť aj do plaviek, ktoré na nej pôsobia žensky. Takýmto prístupom chce formovať aj mienku mnohých mladých žien o svojom tele.

Prečítajte si tiež: Úspech Kaii Gerber rozhodne nie je v slávnej matke: Cindy Crawford prezradila maličkosť, tá formovala jej osobnosť

Až teraz pochopila o čom to je

Kým mladá modelka Barbara Palvin nadobudla sebavedomie so zmenenou postavou, chvíľku jej to trvalo. Teraz však vie, že krivky na ženskom tele sú prijemné, priam žiadané. Iba tak vie ukázať svoju ženskosť a hlavne podporiť milióny žien po celom svete, ktoré sa snažia o dokonalú postavu. Základ je podľa nej v čarovnej kombinácii kvalitnej stravy a cvičenia, ktoré jej telu pomáha, nie ho vysiľuje a vyčerpáva.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus