Presunúť na hlavný obsah

Ak sa zamilujú, je to navždy: Muži narodení v tomto znamení patria medzi najoddanejších

Feminity

Zaujíma vás, ktorý muž vám bude skutočne verný a nikdy vás nezradí? Že taký neexistuje? Omyl. Muži narodení v tomto znamení, sa radia jednoznačne do kategórie najvernejších.

Sú milí, srdeční, láskaví, majú zmysel pre humor a ak sa raz zamilujú, je to navždy. Áno, je to tak, jedno znamenie zverokruhu, má atribúty dokonalého partnera. Pozrite sa spolu s nami, kto patrí medzi skutočne ideálnych partnerov. Radí sa medzi nich aj tá vača polovička? 

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Láska je pre nich vo vzťahu najdôležitejšia

Ide o citlivé duše, ktorévo chvíli, keď sa skutočne zamilujú, tak žena po ich boku je pre nich všetkým. Dokážu sa vo vzťahu obetovať, robiť kompromisy, prispôsobiť sa a snažia sa svoju drahú urobiť vždy šťastnou. Zniesli by jej aj modré z neba. A to doslova. O čokoľvek ich poprosí, či požiada, tak sa snažia splniť. Aj vy sa pýta o koho ide? O mužov narodených v znamení Panny. Práve toto znamenie sa radí, medzi jedno z najvernejších.

Toto z nich robí dokonalých partnerov

Navyše ich pridanou hodnotou je veľký všeobecný prehľad, prirodzený intelekt a sčítanosť. Sú veľmi múdri, zaujíma ich dianie okolo a majú umelecké nadanie. Citlivosť v spojitosti s kreativitou z nich robí takmer ideálnych partnerov. Budú vás často prekvapovať drobnosťami, ktoré by ste nečakali. No a v neposlednom rade sú vynikajúci kuchári. Nielen dobre, ale aj radi varia. Takže v kuchyni sú naozaj doma. Občas sú síce tvrdohlaví, ale to sa im dá predsa odpustiť. Napokon si však vždy dajú povedať. Najmä, ak zistia, že nemali pravdu. A to je veru v dnešnej dobe vzácnosťou.   

 

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Ako je to s Vami, máte muža narodeného v tomto znamení po svojom boku?

spolu hlasovalo 799 ľudí

Áno
426
Nie
373

- Najčítanejšie -