Detoxifikácia, ktorú ľahko podstúpite každé ráno: Tento typ čaju rozšíri cievy a zlepší cirkuláciu krvi

Svoje telo môžete ľahko detoxifikovať každé ráno. Stačí vám pripraviť si účinnú zmes, ktorú budete držať v chladničke a po spánku si doprajete šálku tohto nápoja. Prečistí vaše telo a vy sa budete cítiť mladšie už za pár dní.

Na detox tela a očistu vašej krvi vám stačí pripraviť si účinnú zmes, ktorú si doprajete každé ráno

Na detox tela a očistu vašej krvi vám stačí pripraviť si účinnú zmes, ktorú si doprajete každé ráno

Zdroj: Profimedia

Náš vek je samozrejme len číslo. S ním však prichádzajú mnohé nástrahy, ktorými môže byť aj zvýšený krvný tlak či riziko väčšieho cholesterolu v krvi. Svoje cievy však viete jednoducho očistiť od nánosov a dopriať si opäť bezproblémovú reguláciu prietoku krvi v tele. Tá má totiž na svedomí viac, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. 

Prečítajte si tiež: Takto sa mení vaša tvár, keď dlhodobo pijete alkohol a prijímate cukor, aj v malých množstvách

Pomôžte svojmu telu

Nesprávne fungujúce cievy môžu byť predpokladom mnohých chorôb. V ženskom slovníku však znamenajú aj priberanie na váhe, ktoré si neželá žiadna z nás. Ak vám telom neprúdi krv tak ako má, v zime môžete trpieť chladom v končatinách, ktorý v tomto období vôbec nie je príjemnou záležitosťou. Nesprávnu priechodnosť ciev môže spôsobovať práve nával toxínov, ktoré z vášho tela potrebujete čo najskôr dostať.

Detox iba zo 4 ingrediencií

Aby ste každé ráno dodali svojmu telu novú dávku energie, budete potrebovať tieto štyri suroviny, z ktorých si pripravíte čaj plný enzýmov. Citrónovú šťavu, čerstvý zázvor, cibuľu a jablčný ocot zalejte horúcou vodou. Nechajte luhovať po dobu 20 minút a následne svoj čas preceďte. Stačí ak si každé ráno doprajete polovičku hrnčeka, jeho chuť môžete dotvoriť medom, avšak silnejší detox vám poskytne bez neho.

Mohlo by vás zaujímať: Bylinkový nápoj na posilnenie imunity tela: Tradičný recept čínskej medicíny vás postaví na nohy

Tešte sa na výsledok

Táto ranná rutina bude mať na starosti zlepšenie prietoku krvi vo vašom tele. Teplý čaj okrem iného krv rozprúdi, dodá jej vitalitu a tým odbremení aj vaše vnútorné orgány, ktoré začnú ľahšie spaľovať. Detox je vhodný aj na odbúravanie tukov, ktoré automaticky dodajú vašim nohám ľahkosť a vaše bruško zbavia pocitu nafúknutia.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba