Presunúť na hlavný obsah

Päť znamení, ktoré by mali do Valentína nájsť lásku: Patríte medzi ne aj vy?

Feminity

Túžite po láske, no stále si k vám akosi nevie nájsť cestu? Ak ste sa narodili v jednom z týchto piatich znamení, zdá sa že do pár týždňov spoznáte svoju spriaznenú dušu.

Vyzerá to, že koniec januára a začiatok februára bude naklonený piatim znameniam, ktoré si nájdu lásku. Viete, komu bude šťastie naozaj priať? Ak vás to zaujíma, čítajte ďalej. 

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Pokiaľ ste sa narodili v znamení, Kozorožca, Strelca, Rýb, Panny a Raka, skutočne sa máte na čo tešiť. Nasledujúce týždne budú pre vás výnimočné. 

Ryby

Hoci Ryby pod vplyvom nedávneho rozchodu, nebudú dlhodobý vzťah hľadať, práve február je pre ne zásadný. Aj keď ich to prekvapí, v skutočne netradičnej situácii, naozaj nájdu niekoho, kto im bude viac ako len sympatický. A to čisto náhodou. 

Rak

Dá sa povedať, že všetky vzťahy, ktoré nadviažete v spomínanom období, budú ďaleko trvalejšie a dlhodobejšie ako akékoľvek iné. Uvedomíte si, že láska v dnešnej nepokojnej dobe, je to jediné, prečo sa naozaj oplatí existovať. V momente, keď sa začnete týmto pravidlom riadiť, prekvapí vás spriaznená duša. 

Kozorožec

Aj keď ste doteraz dávali prednosť skôr vášni a dobrodružstvám, zisťujete, že v skutočnosti potom netúžite. Namiesto lovu nových parnterov sa zameriate na hľadanie toho pravého. A on sa objaví oveľa skôr, ako ste čakali. Veľmi pravdepodobné je, že ho stretnete vo fitku, či obľúbenej kaviarni. 

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Panna

Ak ste si mysleli, že vás nasledujúce týždne nič nečaká, mýlite sa. O to, aby ste mali na čo spomínať sa postará Venuša. Je možné, že vás ovplyvní natoľko, že opäť vstúpite do tej istej rieky. Áno, pravdepodobne sa vrátite k starej láske. 

Strelec

V citovej a emočnej oblasti sa veru nebudete mať na čo stažovať. Zdá sa, že vašou spriaznenou dušou bude nakoniec niekto, koho veľmi dobre poznáte a dlhodobo ste si blízki. Len neváhajte otvoriť svoje srdce a budete prekvapení, ako rýchlo si vás láska nájde. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 307 ľudí

Áno
186
Nie
121

- Najčítanejšie -