Presunúť na hlavný obsah

Zamilovaný syn Beckhamovcov Brooklyn: Jeho nová láska má s jeho mamou Victoriou spoločnú túto črtu

Zahraničné celebrity

Najstarší syn Victorie a Davida Beckhamovcov, Brooklyn je už nejaký ten mesiac šťastne zaľúbený. Jeho nová láska Hana si získava čoraz väčšiu pozornosť.

Jeden z najväčších vzorov manželstva, asi tak možno pomenovať vzťah Victorie a Davida Beckhamových. Veľké zázemie a rodinná súdržnosť je presne to, čo ich vystihuje. Zatiaľ čo všetka pozornosť sa po narodení Harper sústredila práve na ňu, jej starší súrodenci už poriadne vyrástli.

Prečítajte si: Túto jedinú vec odporúča Victoria Beckham jesť každý deň: Vďaka tomu má krásnu a žiarivú pleť bez akné

Každý si vybral, ktorým smerom chce ísť

Ak ste si mysleli, že synovia Davida Beckhama pôjdu výsostne v jeho šľapajách a bude chcieť z nich mať futbalistov, ste na omyle. Manželia Beckhamovci nechali výber slobodne na deťoch, no vidno, že to, aby mali nejaké hobby, rozhodne neodignorovali a vždy ich viedli k nejakej činnosti.

Trinásťročný Cruz inklinuje k hudbe a má vzťah ku gitare. Romeo sa predsa len venuje športu, oslovil ho tenis a samotný David Beckham mu robí často spoločnosť práve v posúvaní sa vpred v tomto športe. No a najstaršiemu, Brooklynovi učarovala fotografia. On sám sa prezentuje práve vizuálnym obsahom a zachytáva momenty, ktoré majú ducha. V tejto brandži ho zaujala aj modelka Hana Cross. 

Zamilovaný Brooklyn

Brooklyn Beckham onedlho oslávi dvadsiatku, po jeho boku žiari momentálne modelka Hana Cross. Modelka s veľkými ambíciami si zverejnením vzťahu získala množstvo priaznivcov. Dvojica je vo veku, keď motýliku v bruchu prežíva intenzívne a ich prejavy lásky sú naozaj krásne. 

Hana má s Victoriou spoločnú túto črtu

Fanúšikovia mladého Beckhama sa zhodujú, že kráska, ktorej patrí po novom jeho srdce, vyzerá ako Posh, teda Victoria. Je známe, že niektorí muži si vyberajú podvedome ženu, ktorá je v niečom kópiou ich matky a v prípade Brooklyna to tentoraz aj sedí. Výrazom tváre pripomína Victoriu Beckham. Nielen črtami, ale aj výrazom tváre, ktorý si zachováva neutrálny, o čom svedčia aj paparazzi zábery. Modelku otvorene privítala aj rodina Beckhamovcov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe