Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri znamenia patria medzi najsebeckejšie: Vzťah s nimi môže fungovať, otázne je, či šťastne

Feminity

Pokiaľ ste vo vzťahu s človekom narodeným v jednom z týchto znamení, mali by ste zbystriť pozornosť. Jedno však vieme, prechádzka ružovou záhradou vás po ich boku nečaká. Sebeckosť je totiž vlastnosť, ktorá ich sprevádza takmer v každej oblasti.

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Každý z nás má silné aj slabé stránky. To je jasné, avšak viete, ktoré znamenia patria podľa hviezd medzi najsebeckejšie? Možno budete prekvapení, že niekoho takého máte aj vo svojom okolí. Pozrite sa spolu s nami, u koho prevažuje egoizmus vo viacerých smeroch. 

Lev

Ľudia v znamení Leva ovplývajú veľkým sebavedomím a egom. Snažia sa byť vo všetkom vždy najlepší a dokázať ostatným, že zvládnu čokoľvek. Samozrejme bez pomoci iných. Radi pútajú pozornosť a sú jej stredobodom. No a veľmi často si myslia, že sú tými najlepšími, nemajú žiadne chyb a na ceste za niečím, čo chcú dodiahnuť, neváhajú využiť aj iných. 

Škorpión

Medzi ich slabé stránky patrí najmä manipulatívnosť a pomstychtivosť. Vo viacerých oblastiach konajú impulzívne. Ak v živote nedostanú to, čo chcú a po čom túžia, bývajú veľmi zlomyselní. V dosahovaní svojich cieľov neváhajú zraniť okolia aj svojich najbližších, len aby si splnili to, po čom túžia.

Kozorožec

Ľudia v znamení Kozorožca majú tendenciu meniť svoje presvedčenia, názory a hodnoty. A to v priebehu pár sekúnd. Mnohí ich preto považujú za nepredvídateľných. Neuznávajú názory a postoje iných a snažia sa vždy presadiť svoje. Ľudí súdia len po povrchu. V neposlednom rade však neveria, že pravdu može mať aj niekot iní ako oni sami. Žiaľ chýba im istá dávka empatie a vôľa pomáhať aj iným.

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 794 ľudí

Lev
310

- Najčítanejšie -