Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Dior predstavil dôležitý beauty trend na jar/leto 2019: Comeback v podobe orámovania očí linkou

Krása

V nádherných priestoroch Musée Rodin v Paríži predstavili Haute-Couture kolekciu jar/leto 2019. Kreatívny a imidžový riaditeľ Dior Makeup Peter Philips sa fokusoval na oči.

Peter Philips linkou okolo očí prekvapil

Kreatívny riaditeľ Dior Make-up Peter Philips vás zoberie do tajov tých najluxusnejších trendov na nadchádzajúcu sezónu. Make-up bohatých a výrazných očí ozdobenými tenkou čiernou linkou sprevádzal Dior Haute-Couture jar/leto 2019 pod vedením Marie Grazie Chiuri.

Kolekcia make-upu Dior pre Cruise 2019: Takýto typ líčenia zodpovedá predstavám súčasnej ženy!

VIDEO: Backstage Dior Haute-Couture jar/leto 2019 v parížskom Musée Rodin

Bohaté a výrazné oči 

Všetok dôraz sa kladie na oči, ktoré sú pútavé a obkreslené. „Vybral som si zámerne tmavý look, ktorý odzrkadľuje divadelnú postavu Pierot,“ prezradil make-up guru francúzskeho módneho domu Dior Peter Philips. 

Oči

Najskôr dokonale ostré línie čiernou linkou a potom rozmazané pre efekt nedokonalosti. Presne tak postupoval Peter Philips, ktorý vytvoril dramatický look pomocou hier s čiernou okolo očí.

Pery

Pery pôsobia skutočne prirodzene. Najskôr make-up artista použil Dior Lip Sugar Scrub 001 Pink a potom na pripravené pery aplikoval Dior Lip Maximazer Pink. Predtým ako vyšli na mólo potlačil lesk.

Nechty

Veľmi prirodzený neutrálny vzhľad, napríklad odtieň Vernis Muguet.

Vlasy

Vlasy boli skryté pod sieťovinový závoj s farebnými kryštálikmi všade naokolo.

- Najčítanejšie -