Presunúť na hlavný obsah

Táto časť ženského tela patrí podľa mužov medzi najviac sexi: Vedeli ste, že toto im pripadá najatraktívnejšie?

Partnerské vzťahy

Niekedy sa ženský a mužský pohľad na krásu diametrálne líšia. Nám sa podarilo odhaliť, čo na nás muži považujú za naozaj sexi.

Túto otázku si kladie každá jedna z nás a mnohokrát je aj predmetom mnohých našich ”babských” debát. Čo sa mužom na nás naozaj páči?  Čo považujú za najviac sexi? Čo ich dokáže upútať počas dôležitých prvých 5 sekúnd? Nám sa to podarilo zistiť priamo od tých najpovolanejších. Od mužov. Oslovili sme troch chlapov po tridsiatke a všetci sa zhodli na tomto jednom. 

Prečítajte si tiež: Bylinkový nápoj na posilnenie imunity tela: Tradičný recept čínskej medicíny vás postaví na nohy

Fenomén ženského pozadia

Dokonalá postava, štíhly driek, blond vlasy a veľké prsia? Mysleli ste si, že toto je prototyp dokonalej ženy pre muža? Omyl. Väčšina z nich sa zameria pri prvom pohľade na tento jeden detail na vašej postave. Ide o váš zadok. ”Mne osobne sa viac páčia ženy s priemernou postavou, ako tie, ktoré sú samá kosť a koža. Je mi úplne jedno, akú majú farbu vlasov, či očí. To čo si okamžite všimnem je zadok. Práve ten ma vždy upúta. Ak je pevný a pekne tvarovaný, je to niečo, čomu nedokážem odolať. A pokojne môže mať žena aj nejaké to kilo navyše. Perfektným zadkom u mňa vždy zaboduje,” začína svoje rozprávanie 36 ročný Rudolf.

Mohlo by vás zaujímať: Detoxifikácia, ktorú ľahko podstúpite každé ráno: Tento typ čaju rozšíri cievy a zlepší cirkuláciu krvi

”Každá moja frajerka doposiaľ bola vždy tmavovláska. No nie je to tak, že by som tieto typy nejako preferoval, jednoducho to tak vyšlo. Rád sa však obzriem aj za peknou blondínou. To čo však mali ešte všetky moje ex spoločné, bol vypracovaný zadok. Pevný, vyšportovaný a pritom každá z nich mala úplne iný typ postavy,” dodáva 34 ročný Maroš. ”Každá žena ho má iný a azda máloktorá je s ním aj spokojná. Ale moja snúbenica má zadok presne ako Venuša. Osí pás a širšie boky, pričom sa vždy moja pozornosť upriamy presne na túto časť jej tela. Podľa mňa je zadok maximálny symbol ženskosti,” pokračuje 40 ročný Oliver.

Korene sú už v histórii

Áno, snom väčšiny mužov je žena, s krásne tvarovaným pozadím. Neexistuje azda nič, čo by bolo viac sexi. A má to pôvod v histórii. Už v období antiky bol práve pekný zadok symbolom ženskosti. Výrazné pozadie je pre mužov príťažlivé aj tým, že predstavuje ideálne zakrivenie panvy, čo následne v budúcnosti uľahčuje tehotenstvo a pôrod. V tom čase ženy, ktoré boli viac obdarené v danej časti tela ,považovali muži zároveň za viac intuitívne a emotívne, inými slovami viac ženské aj po psychickej stránke. A v podvedomí to muži vnímajú. 

Pripadá aj Vám, táto časť ženského tela najviac sexi?

spolu hlasovalo 563 ľudí

Áno
462
Nie
101

- Najčítanejšie -