Presunúť na hlavný obsah

Štýlové pančušky, ktoré si môžete vziať aj do práce: Do módy sa vracia opäť biela a nová forma vzorov

Móda

Dámske pančušky sú doplnkom, ktorý po dobu mnohých sezón stál v úzadí. Museli sa ich chytiť významné módne domy aby sa opäť stali ikonickým kúskom, ktorý bude meniť ženské odievanie.

V pracovnom prostredí sa žena snaží o eleganciu, ktorú evokuje hlavne čierna farba a neutrálne zemité tóny. V spodnej časti tela sa však dá vyhrať aj s bielou- a to aj na pančuchách. Ak ste tento trend už postrehli, dobré pre vás. Ak nie, vedzte, že nás čaká nová sezóna, ktorá bude poriadne odviazaná. Módne domy ako Gucci i Versace sa nevyhrali iba so vzormi pančúch, premenili aj ich farebnosť. Klasike v čiernej môžete povedať zbohom, teda aspoň na určité obdobie. 

Mohlo by vás zaujímať: Veci v šatníku, ktorých by ste sa mali zbaviť: Tieto kúsky oblečenia už v roku 2019 nenoste

Podpísali sa na ne

Pančušky s menami veľkých módnych domov sa stali hitom tohto obdobia. Každá žena, ktorá sa vo svetovom priemysle zaujíma o módu, mala možnosť obliecť si ich aspoň raz. Ich hra sa naozaj nekončí iba pri nápisoch na tomto kúsku odevu. Takéto pančušky sú veľmi jemné a pôsobia čipkovaným dojmom. Práve vďaka nemu sa im nemusíte vyhýbať ani pri elegantne ladených pracovných outfitoch.

Biela je nová čierna

Look sebavedomej girl boss vám vedia dodať aj biele pančušky. Ak ste podobné vlastnili ešte ako dieťa, vráťte sa s týmto trendom do svojich spomienok. Prichádza ich nová éra- je možné ich vidieť na pracovisku, pretože biela pôsobí rovnako suverénne a zodpovedne ako čierna farba.

Nevulgárna sieťka

Tak ako sme mali pred pár rokmi možnosť vidieť pančušky z jemných nití, prichádzajú túto sezónu opäť. Čo sa na nich však najviac zmenilo je ich farebnosť. Od kontrastnej čiernej, ktorá na ženskej pokožke vedela vyvolávať nelichotivý vulgárny efekt, sme sa presunuli k béžovým odtieňom. 

Pridajte metalické odlesky

Módny dom Dior stavil ešte na odvážnejšiu kombináciu a ukázal, že priehľadnosť môže byť dozdobená aj pôsobivými metalickými aplikáciami. Jeho prezentovanie súčasnej pančuchovej sezóny sa podstatne líši od toho, na čo sme boli kedysi zvyknutí. 

Prečítajte si tiež: Typy sukní, v ktorých počas zimy budete chic: Viete ich kombinovať s kabátom a parádne vrstviť

Geometria má zmysel

Keďže sme sa odvrátili od čiernej, je na čase uvedomiť si, ako dobre môžu čierne vzory vyzerať na neutrálnom podklade pančuchy. Geometria sa pritom stáva novou zvieracou potlačou. Je sofistikovanejšia a jej druhy sú naozaj rôznorodé. Nohy si môžete odieť do štvorcov, trojuholníkov či kľudne aj do bodiek.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe