Presunúť na hlavný obsah

Čiara lásky na vašej dlani ukáže, v akej fáze sa nachádza váš vzťah: Čo vás čaká?

Partnerské vzťahy

Čiara lásky na vašej ruke zodpovedá za vaše vlastnosti spojené s týmto hlbokým citom. Pozrite sa, do ktorej skupiny ľudí patríte, a aký valentínsky deň si môžete s partnerom plánovať.

Deň zamilovaných je milovaný i nenávidený. Vy sa však v láske môžete poistiť a pozrieť sa, ako na ňu vplývajú práve čiary na vašej ruke. Čiara srdca sa nachádza na vašej dlani najvyššie - je to ryha umiestnená najbližšie k prstom. Končiť sa však môže rovno na štyroch miestach. Prečítajte zo svojej dlane, aký deň vás čaká, podľa toho, do ktorej skupiny ľudí patríte uvidíte, či už je na čase pohnúť sa vpred alebo budovať pevný vzťah.

Mohlo by vás zaujímať: Táto udalosť bude vo vašom živote kľúčová, ak ste sa narodili v tomto znamení: Pozrite, čo vás ovplyvní

Jej koniec je rovno pod prostredníkom

Ak sa zadívate na vašu dlaň a uvidíte, že vaša čiara srdca sa končí rovno pod prostredným prstom vašej ruky, je jasné, že ste vo vzťahu dominantná. Svoje názory rada prezentujete svetu, čo však môže mať za následok, že sa vás partner pri vás cíti menejcenne a hlavne nepochopene. Ak chcete prežiť naozaj nezabudnuteľný valentínsky deň, ozbrojte sa empatiou. Iba dávka citu vám pomôže ďalej budovať vzťah, ktorý je harmonický a nie iba diktatúrou.

Medzi ukazovákom a prostredníkom

Vašou veľkou prednosťou, ktorú na vás obdivuje aj váš partner, je vaša tolerancia a ohľaduplnosť. Váš vzťah je pokojný a plný porozumenia, nie však toho od vášho partnera. Nenechajte sa vo vzťahu úplne potlačiť. Ak túžite po láske až za hrob, naučte sa presadiť svoj názor. Počas dňa zamilovaných sa však vyhnite akejkoľvek konfrontácii, váš vzťah by totiž mohla narušiť práve nová vlastnosť, ktorú vás partner ešte nepozná - sebapresadenie. 

Dôležitý je ukazovák

Váš vzťah je čisté dobrodružstvo. Užívate si ho ako lahodnú čerešničku na torte, nepotrebujete sa však viazať príliš. Práve tento deň bude pre vás rozhodujúcim - ak sa váš partner pokúsi o veľké gesto v podobe romantického rande, je dosť možné že sa zľaknete a budete chcieť zo vzťahu vycúvať. Prílišná upätosť vás môže vydesiť, pokúste sa v sebe preto vopred analyzovať svoje pocity. Ak zistíte, že chcete svoj vzťah riadiť viac rozumom ako srdcom, je čas na krok vpred a nájdenie svojho nového nezávislého ja.

Prečítajte si tiež: 4 znamenia, ktoré čakajú tento rok veľké zmeny: Čo pre ne znamená číslo 9 v roku 2019?

Siaha až k palcu

Pokiaľ patríte do skupiny ľudí, ktorých čiara srdca sa končí niekde na úrovni medzi ukazovákom a palcom, ste človekom s mäkkým srdcom. Vaša láska je bezhraničná a do vzťahu si so sebou nesiete aj všetky svoje ideály a túžby. Aby ste však svojho partnera nepridusili svojimi reakciami, vyhnite sa v týchto dňoch prílišnej emotívnosti. Váš vzťah sa vyvíja správnym smerom, neurobte zo seba preto preafektovanú ženu, ktorá chce svojho partnera ovládnuť neprimeranou starostlivosťou a kontrolovaním.

- Najčítanejšie -