Diagnóza sukničkár: Vďaka týmto trom veciam, zistíte, či sa do tejto kategórie radí aj váš milovaný

Pokiaľ chcete zistiť, či sa aj váš milovaný obzrie za každou sukňou a flirtovanie je pre neho prirodzenou záležitosťou, čítajte ďalej. Tri veci vám prezradia, či patrí medzi chronických sukničkárov.

Diagnóza sukničkár, vďaka týmto trom veciam, zistíte, či sa do tejto kategórie radí aj váš milovaný

Diagnóza sukničkár, vďaka týmto trom veciam, zistíte, či sa do tejto kategórie radí aj váš milovaný

Zdroj: Profimedia

Pokiaľ si nie ste úplne istá, ako je to s vernosťou vašej polovičky, možno vám pomôžu naše malé tipy ako to jednoducho zistíte. Pozrite sa, čo by ste si na ňom mali všímať a veľmi ľahko odhalíte ako na tom vlastne ste. 

Mohlo by vás zaujímať: Táto udalosť bude vo vašom živote kľúčová, ak ste sa narodili v tomto znamení: Pozrite, čo vás ovplyvní

1. Zamerajte sa na jeho vzťahy

Nuž ak ste si začali s mužom, ktorý sa práve rozchádza s partnerkou, je v rozvodovom konaní, alebo je aktuálne nešťastný vo vzťahu, no popri tom už trávi noci u vás, minimálne by ste mali zbystriť pozornosť. Ak to totiž robí niekomu inému, je veľká pravdepodobnosť že to bude robiť aj vám. Hoci v prvotnej zamilovanosti tomu asi ťažko uveríte, jednoducho je to fakt. A vy by ste sa s tým mali buď zmieriť a prijať to, alebo dať od tohto muža radšej ruky rýchlo preč. My vám samozrejme radíme skôr to prvé, ale v každom prípade dajte na svoju intuíciu. Aj títo chlapi občas prekvapia, no žiaľ skôr v tom horšom svetle.  

2. Pozrite sa na rodičovské vzory

Ak jeho otec patril do kategórie záletníkov, či dokonca mama, nie je to ideálny vzor na fungovanie v dlhodobom vzťahu. Pokiaľ totiž ako dieťa v takomto prostredí vyrastáte, chtiac - nechtiac sa vás to dotkne. Prelietavé správenie ľudí, ktorí sú vašimi vzormi, vás totiž poznačí. Tak sa ho určite popýtajte a na rodinné zázemie. Minimálne vám to niečo naznačí. A to nikdy nie je na zahodenie, no nie?  

3. Prekvapivá je aj súvislosť s výzorom

Množstvo odborníkov a psychológov uvádza aj súvislosť medzi výzorom mužov a ich vernosťou. Prišli na to, že muži, ktorí mali výrazné lícne kosti, nos, veľké nadočnicové oblúky a  hranatú bradu pôsobili na ženy oveľa atraktívnejšie a príťažlivejšie. Tieto typy majú vraj aj vyššiu hladinu testosterónu a práve oni údajne častejšie bývajú svojim polovičkám neverní. Samozrejme aj tu platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo a nikdy nemôžete nič škatuľkovať. 

Prečítajte si tiež: 4 znamenia, ktoré čakajú tento rok veľké zmeny: Čo pre ne znamená číslo 9 v roku 2019?

Mali ste niekedy vzťah so sukničkárom?

Áno
57
Nie
12
Hlasovalo: 69

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba