Presunúť na hlavný obsah

Diagnóza sukničkár: Vďaka týmto trom veciam, zistíte, či sa do tejto kategórie radí aj váš milovaný

Feminity

Pokiaľ chcete zistiť, či sa aj váš milovaný obzrie za každou sukňou a flirtovanie je pre neho prirodzenou záležitosťou, čítajte ďalej. Tri veci vám prezradia, či patrí medzi chronických sukničkárov.

Pokiaľ si nie ste úplne istá, ako je to s vernosťou vašej polovičky, možno vám pomôžu naše malé tipy ako to jednoducho zistíte. Pozrite sa, čo by ste si na ňom mali všímať a veľmi ľahko odhalíte ako na tom vlastne ste. 

Mohlo by vás zaujímať: Táto udalosť bude vo vašom živote kľúčová, ak ste sa narodili v tomto znamení: Pozrite, čo vás ovplyvní

1. Zamerajte sa na jeho vzťahy

Nuž ak ste si začali s mužom, ktorý sa práve rozchádza s partnerkou, je v rozvodovom konaní, alebo je aktuálne nešťastný vo vzťahu, no popri tom už trávi noci u vás, minimálne by ste mali zbystriť pozornosť. Ak to totiž robí niekomu inému, je veľká pravdepodobnosť že to bude robiť aj vám. Hoci v prvotnej zamilovanosti tomu asi ťažko uveríte, jednoducho je to fakt. A vy by ste sa s tým mali buď zmieriť a prijať to, alebo dať od tohto muža radšej ruky rýchlo preč. My vám samozrejme radíme skôr to prvé, ale v každom prípade dajte na svoju intuíciu. Aj títo chlapi občas prekvapia, no žiaľ skôr v tom horšom svetle.  

2. Pozrite sa na rodičovské vzory

Ak jeho otec patril do kategórie záletníkov, či dokonca mama, nie je to ideálny vzor na fungovanie v dlhodobom vzťahu. Pokiaľ totiž ako dieťa v takomto prostredí vyrastáte, chtiac - nechtiac sa vás to dotkne. Prelietavé správenie ľudí, ktorí sú vašimi vzormi, vás totiž poznačí. Tak sa ho určite popýtajte a na rodinné zázemie. Minimálne vám to niečo naznačí. A to nikdy nie je na zahodenie, no nie?  

3. Prekvapivá je aj súvislosť s výzorom

Množstvo odborníkov a psychológov uvádza aj súvislosť medzi výzorom mužov a ich vernosťou. Prišli na to, že muži, ktorí mali výrazné lícne kosti, nos, veľké nadočnicové oblúky a  hranatú bradu pôsobili na ženy oveľa atraktívnejšie a príťažlivejšie. Tieto typy majú vraj aj vyššiu hladinu testosterónu a práve oni údajne častejšie bývajú svojim polovičkám neverní. Samozrejme aj tu platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo a nikdy nemôžete nič škatuľkovať. 

Prečítajte si tiež: 4 znamenia, ktoré čakajú tento rok veľké zmeny: Čo pre ne znamená číslo 9 v roku 2019?

Mali ste niekedy vzťah so sukničkárom?

spolu hlasovalo 71 ľudí

Áno
59
Nie
12

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus