Presunúť na hlavný obsah

Sarah Jessica Parker si po 50-tke drží stále rovnakú postavu: Jej hlavná zásada zdravia tkvie v jednej maličkosti

Zahraničné celebrity

Herečka Sarah Jessica Parker má aj 20 rokov po ukončení ikonického seriálu Sex v meste, rovnakú postavu ako hrdinka, ktorú v ňom stvárňovala. Rokmi sa naučila vážiť si svoje telo a dodávať mu presne to, čo potrebuje. Jedna dôležitá zásada hrá v jej živote dôležitú rolu.

Postava známej herečky, ktorú každý pozná aj pod menom jej seriálovej hviezdy Carrie Bradshaw, si rokmi zanechala svoj fit tvar. Sarah Jessica Parker sa nikdy netajila tým, že poriadne cvičí a rada sa v posilňovni zapotí. Silové cviky strieda s jógou, pretože ako sama uznala, jej telo už nie je tak pružné ako tomu bolo keď mala dvadsať či tridsať rokov. Diéta plná zdravých surovín je však tým, čomu ďakuje za svoje ladné krivky.

Mohlo by vás zaujímať: Julia Roberts má radu pre všetky matky: Podelila sa o ňu aj s Amal Clooney, tá ju prijala s pokorou

Potravina plná zdravia

Sarah Jessice však nikdy nešlo iba o fyzickú krásu. O svoje telo sa stará ako o chrám, ktorý musí vydržať v prvom rade zdravý do konca jej života. Preto už dlhé roky venuje pozornosť práve strave, ktorú prijíma a ktorou kŕmi svoje vnútro. Jednu zložku si obľúbila najviac, je to zázračný makadámiový olej.

Takto pomôže aj vášmu telu

Herečka si ho nezabúda v malom množstvo vychutnať každý deň. Jeho sila tkvie v schopnosti naštartovať váš metabolizmus a taktiež pomáha s chudnutím na dlhodobej úrovni. Obsahuje vitamíny A, B, E, nenasýtené mastné kyseliny i selén a zinok. Tým sa vhodne podieľa aj na zlepšení kvality vlasov či vzhľadu celej pokožky. Je silným antioxidantom a telo dokáže regenerovať a hojiť. 

Prečítajte si tiež: Nicole Scherzinger sa v 40-tke drží jednej zásady: Keby to vedela mladšia, jej chudnutie by bolo účinnejšie

Ktoré jedlá nemajú u nej šancu?

Neobmedzuje samozrejme pestrú stravu, do ktorej však jednoznačne nezaraďuje biely cukor, cestoviny, biely chlieb, stop v jej diéte dostali aj nasýtené tuky. Sarah Jessica je fanúšičkou Hamiltonovej diéty a jej strava pozostáva hlavne v bohatého prísunu rýb, čerstvej zeleniny a chudého mäsa. Medzi jej obľúbené snacky patrí práve ovocie či oriešky, medzi ktorými vyhrávajú práve tie makadámiové.

- Najčítanejšie -