Presunúť na hlavný obsah

Toto znamenie patrí medzi najnáročnejšie: Chcú všetko a snažia sa to dosiahnuť za každých okolností

Feminity

Viete, ktoré znamenie patrí jednoznačne medzi to najnáročnejšie? Nám sa to podarilo odhaliť. Ak máte niekoho takého po svojom boku, minimálne zbystrite pozornosť:

Sú výbušní, pragmatickí, zmyselní no zároveň tvrdohlaví. Stoja nohami pevne na zemi, práve preto milujú istotu a zaužívané stereotypy. Vychutnávajú si potešenia absolútne naplno a milujú dobrodružstvá. Čo myslíte, o kom je reč?

Neprehliadnite: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Snažia sa dosiahnuť všetko, po čom túžia

Toto znamenie patrí medzi najväčších labužníkov a bohémov. Ak sa pre niečo nadchne, ide do tho naplno. Platí však u neho rovnica, niečo za niečo. Bez nároku na odmenu, sa vie málokedy plne motivovať. Vždy je pre neho najťažšie do niečoho sa pustiť, či čokoľvek nové začať. Avšak akonáhle sa odhodlá, nič ho už nezastaví. V živote sa riadi pravidlom, že ak niečo chce, tak to aj dosiahne. Odpoveď nie, pre nich nič neznamená. Ak si raz niečo, zaumienia vždy to dosiahnu. A vôbec im nevadí, ak popri tom niekomu ublížia. Berú to ako normálnu a prirodzenú súčasť života. Žiaľ, často sú veľmi sebeckí a vo vzťahoch nestáli. Hovoríme o Býkoch. Toto znamenie patrí medzi to najnáročnejšie v každej oblasti. Pracovnej, osobnej, či v otázkach lásky a vzťahov. 

Vo vzťahu s nimi si dajte na toto pozor

Mnohokrát sú majetnícki a snažia sa vystupupovať pred ostatnými v čo najlepšom svetle. Na tom im veľmi záleží. Za každých okolností, chcú vyzerať, čo najlepšie. Milujú obdiv, pocit uznania a to ak cítia, že k nim iní vzhliadajú. Avšak ak ich raz sklamete, hoci aj vo chvíľach, kedy nemali pravdu, nedokážu si to priznať. Navyše veľmi ťažko odpúšťajú a zabúdajú. Preto s nimi vždy jednajte narovinu, nech sa deje čokoľvek. No a ak ste s Býkmi vo vzťahu, dajte si pozor pri ich dosahovaní cieľov. Žiaľ mnohokrát sú schopní ublížiť aj najbližším len preto, aby si splnili sen. Samozrejme, česť výnimkám. 

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Narodili ste sa v tomto znamení aj vy?

spolu hlasovalo 367 ľudí

Áno
190
Nie
177

Diskusia k článku

comments powered by Disqus