Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia zverokruhu majú v živote najväčšiu šancu na úspech: Patríte medzi ne aj vy?

Feminity

Znamenie zverokruhu o nás v mnohom vypovedá. Dokonca aj o našom úspechu, či neúspechu v živote. Aspoň sčasti. Tak čo myslíte, narodili ste sa pod šťastnou hviezdou aj vy?

Do všetkého, čoho sa pustia, sa im vydarí. Hoci niekedy k tomu samozrejme aj vlastné pričinenie, množstvo vecí im ide samo od seba. Pýtate sa ako je to možné? Ľudia narodení v týchto znameniach sú totiž pod ochranou šťastnej hviezdy. Patríte medzi nich aj vy?

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Všetko zvládajú s prehľadom

Sú hrdí, ambiciózni, hovoria veci narovinu a tak ako si ich myslia, nikdy nesúdia iných, veria na druhé šance a snažia sa vidieť u každého len a len to dobré. Navyše sú veľkorysí, ku všetkému pristupujú poctivo, záleží im na maličkostiach a snažia sa aj problémové situácie zvládať s prehľadom. Nikdy sa neuzatvárajú do seba a nevzdávajú. Ich veľkou prednosťou je dôvtip a to, že im za žiadnych okolností nechýba úsmev na perách. A to je veru niekdy veľmi obdivuhodné. Možno práve tieto vlastnosti predurčujú ľudí narodených v znamení Vodnára a Barana na úspech.

Táto vlastnosť je ich veľkou devízou

Navyše Vodnári a Barani majú ešte jedno veľké spoločné plus. Nie, ako odpoveď im nič nehovorí a snažia sa urobiť aj posledné aby dosiahli všetko, čo si zaumienili. Azda aj tento fakt, hrá v ich živote veľkú rolu, pretože sa vo väčšine prípadov majú naozaj dobre. Navyše sú veľmi láskaví a lojálni. Záleží im na iných. Na svoju rodinu a blízkych nedajú dopustiť. V každom sa snažia vidieť len to najlepšie a v akejkoľvek situácii, vás podržia. Neváhajú vám podať pomocnú ruku aj na úkor svojho pohodlia. Ktovie, či je to šťastím, pohľadom na život, silnými vlastnosťami alebo zdravým entuziazmom, jedno je však isté. Ľudia narodení v znamení Vodnára a Barana sa v živote majú naozaj dobre. 

Mohlo by vás zaujímať: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Narodili ste sa v znamení Vodnára alebo Barana?

spolu hlasovalo 737 ľudí

Áno
479
Nie
258

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus