Presunúť na hlavný obsah

Sukne z nových materiálov, ktoré sa objavili na scéne: Tieto looky vám dodajú to, čo žiadne nohavice nedokážu

Móda

Dámske sukne sú znakom ženskosti. Rozhýbu postavu v ladnom tanci a vašim krivkám dodajú to, čo žiadne nohavice na svete nedokážu. Tuto sezónu sa ešte k tomu zahalili do jemného rúška romantiky, nechýbajú jemné materiály a ženské potlače.

Potlač, ktorá vás môže vystihovať 

Ak milujete niektorú zo svojich starších sukni a neviete ako ju pretvoriť do novej sezóny, je na čase pridať jej na vlastnom názore. V tejto dobe keď sa veľmi ospevuje sloboda slova, môže zrazu príbehy rozprávať aj vaša sukňa. Jedinečnosť je tým, čo sa v móde cení najviac. 

Mohlo by vás zaujímať: 7 cool outfitov do práce: Vytiahnite kúsky, ktoré určite máte v šatníku a dodajte im nový vzhľad!

Chanel nám ukázal čo je to ženskosť 

Módny dom Chanel počas svojej prehliadky v Paríži ukázal svetu, ako veľmi je potrebné vrátiť sa k jemnosti. Silne a emancipovane ženy by sa v žiadnom prípade nemali báť bežných farieb, ružová, pastelová fialová i jemná čipka sú tým, čomu by ste mali opäť uveriť. 

Po zem a nohy až do neba

Nielenže je dlhá sukňa lichotivá, ma tendenciu premeniť vás na vaše najženskejšie ja. Tyl je materiálom, ktorý nemusí ostať iba na svadobných šatách. Vidíme ho počas Fashion Weekov stále viac a viac, tak prečo sa ho báť? Jeho výhodou je práve jeho vrstvenie. Môže sa skladať z pár jemných vrstiev, ktoré vyrysujú vaše nohy, ale vytvoriť look, v ktorom sa vaša sukňa bude točiť na všetky strany. 

Doplnená pančuškami 

Celkový sukňový outfit si počas chladných dni doplňte pančuškami. Tento rok sa stali obrovských hitom, pretože už dávno nie sú iba čierna. Táto farba je striedaná bielou, nevynechávajú sa ani lesklé materiály. Kto kedy povedal že lesklé pančušky vyšli z módy, tento rok sa istotne zmýlil. K mini sukni sú ako stvorené! 

Prečítajte si tiež: Rifle, ktoré vám dokonale sadnú vzhľadom na proporcie: Vyrysujete si pás či predĺžite nohy až do neba

 

Bude za vami viať

Kombinovateľnosť materiálov sa vie krásne spojiť v náznaku odlišných textúr. Tie hrubšie, ako aj vlna či koženka sa môžu prepojiť s jemnosťou, ktorá opäť dodá šatníku ženskosť. Bielo-čierna paleta neničí sukňový potenciál, práve naopak, dodáva jej nadčasovosť. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus