Presunúť na hlavný obsah

Slnečné okuliare priamo z módnych prehliadok: Tieto kúsky môžete mať teraz aj vy, pozrite si ich nové tvary

Móda

Slnečné okuliare budete v nasledujúcich dňoch potrebovať stále viac a viac. Teplé dni sa blížia, ochráňte preto svoje oči novinkami, ktoré sme mali možnosť vidieť aj na prehliadkových mólach známych značiek.

Jemný kovový rám

Ženskú tvár podtrhnú práve oblé tvary, ktorými sa pýši práve tento typ okuliarov. Jeho farebnosť je zemitá, kraľuje mu práve rám, ktorý však nepôsobí výrazne. Ohraničuje sklá po celej ich dĺžke, nevynímajúc ani časť nad vašim nosom. 

Mohlo by vás zaujímať: Blúzky s objemnými rukávmi ako hot trend: Dodajú tvar vašej postave a vy budete štýlová

Oblé a výrazné

Značka Tods stavila na svojich modelkách na štýlové okuliare, ktoré počas jari i leta 2019 prepuknú vo veľký trend. Nemajú žiadny rám, čisté sklo sa bude vynímať na špičke vášho nosa. Ich tvar je plný oblých línií a tvorí jeden súrodý kus. 

Plastová ochrana

Módny dom Dior si opäť predpovedal jasnú budúcnosť. Ich okuliare sú okuliarmi budúcnosti, plast sa v nich spája s mohutným prepracovaním, ktoré ochráni naozaj celú plochu vášho oka. Tento variant si doprajú práve odvážne ženy, ktoré ich budú vedieť ladiť aj do elegantnejšieho pracovného štýlu.

Nežnosť na vašich očiach

Ak ste si doteraz nenašli svojho favorita, nezúfajte, populárnymi budú aj jemnejšie tvary, ktoré ocenia hlavne milovníčky romantického pozerania na svet. Spojí sa v nich náznak „cat eyes“ a farebnosť od ružovo-zlatej cez hnedú až po čiernu. Iba kovový rám je ich veľkým plusom.

Prečítajte si tiež: TOP jarné trendy, ktorých sme sa už nevedeli dočkať: Niektoré nájdete u seba v skrini, zažívajú návrat

Nová dimenzia

Tak ako sme videli oblé tvary, jemné kovové rámy, môžeme sa zamerať aj na kúsky, ktoré sú pevné a naozaj výrazné. Čierna farba je v tomto prípade nutnosťou, iba tak majú tieto okuliare svoj pravý šmrnc. Hranatý tvár sa ukáže ako tá správna voľba aj pre vašu tvár. 

- Najčítanejšie -