Presunúť na hlavný obsah

Muž v tomto znamení neustále čelí obvineniu z nevery: Žiť s ním je ťažký oriešok, toto si predtým preverte

Partnerské vzťahy

Najskôr vám poriadne pomotá hlavu a hneď potom mu je jedno, čo s vami bude. Bavíme sa o najlepšom milovníkovi, ale zároveň „najhoršom“ zo znamení v zverokruhu. O koho ide?

Niektorí chlapi majú v sebe niečo, čím si s ľahkosťou dokážu získať pozornosť stovky žien. Tie im automaticky skáču do postele aj bez toho, aby sa o to oni sami usilovali. Jedným z najväčších milovníkov sú aj muži narodení v znamení Škorpióna. O svoju skúsenosť s týmto znamením sa s nami podelila aj Ivana, ktorá naletela takémuto chlapíkovi do pasce. 

Prečítajte si: Môj muž so mnou takmer dva roky odmietal akúkoľvek intimitu v spálni: A nie, dôvodom nebola nevera

V jeden moment s vami flirtoval, v druhý ste na neho už žiarlili 

Do práce k nám nastúpil nový kolega a stačilo, aby sa prešiel chodbou a všetky ženy mohli na ňom nechať oči. Ku každej sa správal galantne a mali sme čo robiť, aby sme sa v prítomnosti takéhoto muža sústredili na prácu. Keď ste v jeden moment mali pocit, že s vami flirtuje, v zápätí ste začali žiarliť na to, ako sa baví s inou ženou. Ťažko povedať, či používal osvedčené triky, tento typ chlapa to má zakódované v DNA. 

Zviedol ma a pritom ma vodil za nos

Poznali sme sa už vyše roka a vďaka jeho prítomnosti bolo chodenie do práce príjemnejšie. K ničomu však nedošlo. Aspoň dovtedy. Všetky sme totiž tušili, že takýto muž isto nebude „single“. O svojom súkromí však výsostne nehovoril. V jeden deň sme však ja aj on boli v práci dlhšie a náhodne sme sa stretli, keď sa stmievalo. Keďže sme zostali v práci už poslední a z toho množstva práce už nám pomaly šibalo, na chvíľu sme sa zakecali. Neverili by ste však, čo urobí prítmie a ja som začala v jeho prítomnosti pomaly, ale isto nervóznieť. O to viac, keď sa posúval bližšie a bližšie ku mne. Ani neviem, ako a došlo k vášnivému bozkávaniu. Jeho bozky boli poriadne vlhké a vášnivé, ako som nezažila pri nikom. Nedalo sa mu odolať, vedela som, že to je moja jedinečná príležitosť užiť si s chlapom, ktorý je snom mnohých žien. Bolo to rýchle, krátke, ale o to viac mi to zostalo v hlave ešte večer, keď som prišla domov. 

Neviem prečo, ale čakala som, že mi pošle nejakú správu... Nestalo sa tak. Uvedomila som si, že dospelý chlap nemusí hneď posielať predsa zamilované správy a tak som sa snažila nebyť naliehavá. Tie city som však vnímala silno aj z jeho strany a úprimne, vedela som si predstaviť, že by som išla do takého vzťahu, aj keby mal partnerku a chcel by sa s ňou kvôli mne rozísť.

Týždeň na to mi poslal pozvánku na jeho svadbu

V pondelok v práci, keď prešiel víkend, ma úplne odignoroval. Priznám sa, až takéto správanie som od neho nečakala. Bol odmeraný a koketovanie s inými ženami tiež nechal bokom. Najskôr vás namotá a potom mu je jedno, čo s vami je. Bol to typický Škorpión, ktorý si presadzuje len a len svoje záujmy. Zatiaľ čo v kariérnej oblasti mu tento štýl vychádzal, v súkromí zrejme sklamal viac žien ako len mňa. Dokáže byť excelentný milenec aj za cenu toho, že ženy vedia, že láme jedno srdce za druhým. Každá si myslí, že ona bude tou pravou a u nej sa to zastaví. Omyl. Ide mu len o jeho rozkoš, jeho záujmy. Ak nezapadáte do jeho predstavy a túžby, automaticky ide ďalej. 

Neprehliadnite: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

O týždeň na to, ako mi ústami vyzliekal blúzku, mi na kancelársky stôl pristála pozvánka na jeho svadbu. Bol zadaný a bez výčitiek akoby sa nič nestalo, nás všetkých pozýval na svadbu so ženou, o ktorej nikto z nás nič nevie. Jediné, na čo som v ten moment pomyslela bolo, koľko mojich kolegýň  asi tak dopadlo ako ja...

- Najčítanejšie -