Presunúť na hlavný obsah

Priviedla som domov svojho prvého priateľa od rozvodu: Moja dcéra však urobila niečo, čo som nečakala

Sex a vzťahy

Naša čitateľka Emília sa rozviedla s otcom svojej jedinej dcéry asi pred rokom. Odvtedy s ňou veľmi nevychádza, keďže dcéra Mia je preto na ňu nahnevaná. No tú šou, ktorú predviedla pred jej novým priateľom, rozhodne nečakala.

S dcérou som nikdy nemala ideálny vzťah a po rozvode sa to zhoršilo

Emília vedela, že jej jediná, 16-ročná dcéra Mia bola vždy otcovým miláčikom a mali spolu lepší vzťah než ony dve medzi sebou: „On bol ten, ktorý jej všetko dovoľoval, všetko kupoval a ja som bola tá, čo vychovávala a logicky bola teda v jej očiach zlá,“ objasňuje Emília na úvod a tiež dodáva, že manžel sa aj po rozvode hral na toho dobrého a ich dcéra sa skutočný dôvod, prečo sa vlastne rozišli nikdy nedozvedela. Automaticky to však prisudzovala za vinu práve jej, svojej matke, s ktorou ostala žiť na základe rozhodnutia súdu: „Avšak tiež som si už neraz vypočula, že len čo bude mať osemnásť, odíde a na víkendy bude chodiť len k otcovi,“ dodáva naša čitateľka, ktorá bola z ich vzťahu nešťastná. 

Mohlo by vás zaujímať: Svojho otca som nevidela 11 rokov: To, čo však urobil po odchode mojej matky, by som nečakala ani v najmenšom

Ostala som v nemom úžase z toho, čoho je dcéra schopná

Asi po roku od rozvodu sa začala Emília stretávať s Milanom, a keď usúdila, že je to medzi nimi dosť vážne, navrhla, že by bolo dobré, aby povečeral s ňou a jej dcérou Miou, aby jej ho predstavila. Milan bol už muž v rokoch, ktorý však vedel čo chce a myslel to s ňou vážne, preto sa ani na chvíľu nezdráhal a na stretnutie s jej dcérou sa tešil, ako opísala aj Emília, ktorá však mala isté obavy a preto svoju dcéru dopredu upozornila, kto k nim na večeru príde. „Musela som sa uistiť, že sa bude správať normálne a nezačne rozoberať naše nezhody priamo pred ním, hoci som aj Milanovi priznala, že nemáme spolu dobrý vzťah. Na moje prekvapenie, Mia odpovedala, že dobre, a že sa nemusím obávať, že ma nejako strápni. To však boli len reči a v momente, ako prišiel Milan k nám, Mia rozbehla svoju vlastnú šou a ja som zostala v nemom úžase, čoho je moja dcéra schopná,“ prezrádza Emília. 

Na začiatku vyzývavé správanie a potom ešte horšie 

Emíliina dcéra sa k Milanovi správala hneď od začiatku veľmi milo. Vraj sa stále koketne usmievala a ani jej oblečenie nebolo práve vhodne zvolené. Prehnane sa namaľovala a obliekla sa do vyzývavého trička, ktoré až príliš odhaľovalo jej vyvinuté poprsie. K tomu vypasovaná minisukňa, v ktorej sa ešte aj predkláňala. Dobrovoľne sa ponúkla, že pomôže svojej mame so servírovaním a keď podávala jedlo práve Milanovi, poskytla mu výhľad na svoje poprsie v celej kráse. To si ju Emília zavolala bokom a povedala jej, nech sa prestane správať tak koketne. Vedela, že to robí naschvál, aby ju strápnila. Potom sa obe vrátili za stôl a večera prebehla už normálne. 

Čítajte tiež: Moji rodičia neznášali môjho snúbenca: Vďaka tejto jednej maličkosti si ich však nakoniec získal

No po večeri prišlo niečo oveľa horšie: „Keď som sa spýtala, či má niekto chuť na jablkový koláč, moja dcéra sa na nás usmiala a bez hanby zahlásila, že si vie predstaviť aj lepší dezert a žmurkla na Milana. Než som stihla niečo povedať ja, obrátila sa na Milana a do očí sa ho spýtala, či už mal niekedy matku aj dcéru naraz v posteli a či to chce vyskúšať. V tom som sa k nej prihnala a jednu dobrú jej vlepila po líci. Na to sa zdvihla a urazene odpochodovala do svojej izby. Cítila som sa pred Milanom skutočne nepríjemne a nezmohla som sa ani na slovo, spustila som len plač a on ma ešte aj utešoval. Vraj nech si z toho nič nerobím, že ju spolu zvládneme, ale že by sa mala dozvedieť, ako to skutočne bolo s jej otcom, aby sa jej otvorili oči. Vedela som, že má pravdu a tak, keď odišiel išla som k Mii do izby. Samozrejme sa tvárila, že ma nepočúva, ale ja som jej musela povedať, ako to s jej otcom naozaj bolo,“ hovorí Emília. 

Neprehliadnite: Štyri roky som bola slobodnou matkou: Nevedela som, že si az svoju samotu môžem sama týmto prístupom

Nakoniec som povedala dcére pravdu

Jej dcéra Mia sa nakoniec dozvedela, že jej otec bol od začiatku manželstva Emílii neverný a jej mama sa to dozvedela naozaj nevhodným spôsobom, vraj sa jeho milenky spolčili proti nemu a svorne ju bombardovali vulgárnymi správami a fotografiami z postele. Trvalo to niekoľko mesiacov  a nakoniec sa rozhodla podať žiadosť o rozvod. Emília mlčala, lebo nechcela, aby si Mia pokazila ten dokonalý obraz o otcovi. Keďže nemala dobrý vzťah s ňou, nechcela jej pokaziť vzťah ešte aj s jej otcom. „Na záver som sa jej spýtala, či si vari nezaslúžim niekoho, kto ma bude rešpektovať a nepodvádzať na každom rohu. Potom som ju nechala osamote a na druhý deň za mnou sama prišla a ospravedlnila sa. Vraj keby tušila, ako sa ku mne otec zachoval, nebola by si ho toľko zastávala. Vraj mi praje normálny vzťah a ak chcem Milana znova pozvať na večeru, nebude robiť žiadne prieky. Veľmi ma potešila táto jej zmena a dokonca som ju smela po veľmi dlhom čase aj objať,“ dodáva na záver naša čitateľka, ktorá pochopila, že pravdu pred dcérou tajiť nemala, veď je predsa už veľká.

- Najčítanejšie -