Presunúť na hlavný obsah

Takíto muži skutočne priťahujú dnešné ženy: Ak príde na výber životného partnera, tieto typy majú šancu

Feminity

Sukničkári, neodolateľní zvodcovia, či sexi, zadaní kolegovia. Všetky tieto kategórie mužov, majú u nás zväčša väčšiu šancu. Áno, ženy vždy priťahovali skôr ”zlí chlapci”. Ako je to však v prípade, ak hľadáme potenciálneho otca svojich detí?

Muži, ktorí žijú búrlivo, vyhľadávajú dobrodružstvá, majú u nás veľmi často, oveľa väčšiu šancu ako tí, ktorí žijú akosi pokojnejšie. Čím to je, že máme slabosť práve na takéto ”problematické” typy? A skutočne sa po nich obzeráme aj vo fáze, kedy sa chceme usadiť a hľadáme potencionálneho otca svojich detí?  Alebo vtedy uvažujeme inak? 

Prečítajte si: Môj muž so mnou takmer dva roky odmietal akúkoľvek intimitu v spálni: A nie, dôvodom nebola nevera

Inštinktívny aspekt

Ak ste čakali odpoveď nie, sklameme vás. Ani v tomto prípade sa častokrát neriadime rozumom a nepočúvame hlavu, ale inštinkt. Títo muži sú pre nás príťažliví, v akejkoľvek životnej fáze. Samozrejme česť výnimkám a uvedomelým ženám. No dôvodov, prečo sú pre nás atraktívni, je viacero. Základným atribútom pri výbere partnera je u nás často sociálny status. Ide o akýsi inštinktívny aspekt, kedy po boku takýchto vodcov nadobúdame pocit a istotu, že práve tento typ je ideálny na výchovu detí. Jednoducho, že sa dokážu postarať a zabezpečiť nás. Ide práve o spomínanú vodcovskú líniu, ktorú v taktomo mužovi vidíme. A viete ako to býva, aj medzi úspešnými mužmi zväčša uspejú tí s nekompromisnými názormi, ráznym jednanním a ostrými lakťami. 

Energia, ktorej nedokážeme odolať

Okrem toho majú v sebe zvláštnu energiu, ktorá ich robí ešte príťažlivejšími. Sú nespútaní, vášniví, konajú pudovo a bez rozmyslu. A v našich očiach im to pridáva na atraktivite, aj keď to znie absurdne. Hoci dokonca mnohokrát vieme, že nebudeme jedinou ženou v ich živote, sme ochotné to risknúť. Presne tak - so zvodcami, sukničkármi, či klamármi. Za každých okolností. Lebo im nevieme povedať nie. Aj v prípadoch, kedy túžime po bielych šatách, svadobných obrúčkach a tehotenskom brušku. Vždy dúfame v zmenu. Nuž, v niektorých veciach, sú ženy nepoučiteľné. Veľakrát ideme až na hranice, len preto, že dúfame, že aj po boku takéhoto chlapa nájdeme šťastie a pokoj. Všetky totiž veríme na happyend a máme možno až príliš často ružové okuliare. Čo myslíte?

Neprehliadnite: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Priťahujú aj Vás takéto typy mužov?

spolu hlasovalo 191 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus