Presunúť na hlavný obsah

Postava 52-ročnej Halle Berry: Benefity tejto suroviny využíva, aby sa cítila rovnako dobre ako pred 20 rokmi

Zahraničné celebrity

Herečka Halle Berry oslávi tento rok svoje 53. narodeniny. Hviezda zo slávneho príbehu Jamesa Bonda však v žiadnom prípade nevyzerá na svoj vek. Jej tajomstvo je ľahké – zdravá strava sa nezaobíde bez tejto jednej suroviny.

Halle Berry oslavuje svoju výživnú stravu a fitness cestu, na ktorú sa so svojim telom rozhodla vybrať. Neľutuje žiadnu diétu ani odopieranie si sladkého, ktoré má vo svojom jedálničku obmedzené. Iba tak sa vie hviezda filmov aj po uplynutí času cítiť ako 30-ročná. Toto priznanie inšpirovalo jej fanúšikov a ukázalo im cestu zdravia, ktoré je dôležitejšie ale ide ruka v ruke s tréningom postavy.

Mohlo by vás zaujímať: Pippa Middleton je po pôrode už naspäť na svojej pôvodnej váhe: Tieto cviky si ako mamička nevie vynachváliť

Výživa je dôležitejšia ako chudnutie

Keď si Halle spomínala na svoje prežité roky, nezabudla pripomenúť, že sa momentálne cíti vyživená, plná energie a hlavne zdravá. Svoj vnútorný boj s nezdravým jedlom a životným štýlom zvláda s prehľadom, dodáva si iba potraviny, o ktorých vie, že sú pre jej telo potrebné a dodajú mu silu zvnútra.​​

Táto potravina u nej vyhráva

Herečka si aj po 50tke udržiava postavu, ktorá je priam závidenia hodná. Svoje denné porcie stravy si plánuje, iba tak dokáže mať kontrolu nad tým čo prijíma a všetko sa do jej tela dostáva čerstvé. Očistné účinky, na ktoré nedá dopustiť, jej prináša práve pšenica. Nie, nemyslíme klasickú pšenicu, ktorú používajú pekári na voňavý chlieb. Halle je zástankyňou jej zelenej formy, ktorá predstavuje mladú pšenicu. 

Prečítajte si tiež: Cristiano Ronaldo mal od malička túto vlastnosť: Vďaka nej je z neho milujúci otec a partner

Výhody jej stravovania

Zelená pšenica neobsahuje lepok a je preto oveľa ľahšie stráviteľná. Má vysoký podiel vlákniny, minerálov, enzýmov a tiež živín. Táto rastlina je silným antioxidantom a dokáže priaznivo ovplyvňovať tráviaci trakt. Telu dodáva energiu a vitalitu, taktiež pomáha pri boji s vysokým cholesterolom. Dopriať ako Halle Berry si ju môžete aj vy, skvelo sa hodí do zelených smoothies.

- Najčítanejšie -