Presunúť na hlavný obsah

Ako to Nicole Scherzinger robí, že má ploché brucho aj po 40-tke? Pomáha jej v tom jedna dôležitá diétna zásada

Zahraničné celebrity

Speváčka Nicole Scherzinger je dôkazom toho, že vek na žene nemusí naozaj nič zmeniť. Keď ešte vystupovala medzi slávnymi Pussycat Dolls, jej telo sa príliš nelíšilo od fit postavičky, ktorú má teraz. Akú zásadu potvrdila Nicole svojim stravovaním?

Síce sú tehličky na bruchu, ktoré nám na sociálnych sieťach ukazuje Jennifer Lopez na nezaplatenie, tie Nicoline sa s nimi dajú ľahko porovnávať. Speváčka Nicole Scherzinger si drží svoju poprednú priečku a aj vo svojej 40-tke sa prezentuje telom, ktoré má plno energie a sexapealu. Tak ako to Nicole robí, že jej bruško je ploché a jej postava sa neustále drží v top stave?

Prečítajte si tiež: V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Známou zásadou zdravého životného štýlu je práve dodržiavanie času, v ktorom človek prijíma svoje posledné jedlo. Nicole mala ako speváčka možnosť vyskúšať si najrôznejšie situácie a až potom súdila. Nikdy by nemala potrebu radiť ženám vo svojom okolí niečo, čo nemá vyskúšané. Jej jasná zásada však po rokoch znie – neklásť do úsť jedlo po siedmej hodine večer.

Otrepaná fráza?

Zdá sa vám tento fakt opäť iba otrepanou frázou? Keď sa pozriete na postavičku úspešnej speváčky, ktorá mala možnosť stať sa počas svojej kariéry aj modelkou na pár prehliadkach, rýchlo pochopíte, že zmena stravovania je nutná. Nicole Scherzinger dodáva svojmu telu vždy aspoň 12 hodinový pôst. S tým súvisí práve jej časový harmonogram posledného jedla. Pred svojim prvým ranným cvičením, ktorým rada začína deň si potom dopraje sýte raňajky. Jej telo však nemá potrebu pýtať si nezdravé sladké či slané pochutiny, keď vie, ako je nastavený jeho biorytmus.

Mohlo by vás zaujímať: Najmarkantnejšie rozdiely medzi Kate a Meghan: V tomto si vojvodkyne jednoducho nesadli

S týmto známym mužom cvičí

Ak si počas dňa potrebuje zamaškrtiť, túto slabosť si raz za čas dopraje. Svoje telo netrápi deficitom, jej účinnou zbraňou je cvičenie. Keď bola Nicole Scherzinger mladšia, vstávala kvôli cvičeniu v noci – bola posadnutá svojou fit postavou. Dnes sa naučila, že jej najlepšie robí práve ranné cvičenie. Keď je v Londýne nevyhne sa pohybu na čerstvom vzduchu – užíva si beh popri Temži, v L.A. zasa navštevuje hodiny spinningu, na ktorých sa zúčastňuje jej profesionálny tréner a tiež futbalová hviezda David Beckham, s ktorým zdieľajú práve obľúbeného učiteľa. 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus