Presunúť na hlavný obsah

Jednoznačne najsexi vymakané telo: Uhádnete, ktorej známej Slovenke patrí a kto ďalší za ňou nezaostáva?

Slovenské celebrity

A to sme si mysleli, že lepšie už to ani nemôže byť. Zdá sa však, že táto Slovenka na sebe neprestáva makať ani po tridsiatke a vyťahuje jeden tromf za druhým.

Ako to už býva zvykom, ešte len prichádza jar, no tá zvyčajne tak rýchlo ubehne, že sa ani nenazdáme a máme tu leto. Na to, aby nás práve toto ročné obdobie nepristihlo nepripravené, sme sa inšpirovali známymi Slovenkami nášho šoubiznisu. Prvenstvo patrí jednoznačne topmodelke Michaele Kocianovej z Elite Bratislava, ktorá sa nedávno pochválila takouto vypracovanou postavou.

Prečítajte si: Neuveriteľné, čo dokáže zmena farby vlasov: Dcéra Ivany Christovej, Daniela prešla z úplne tmavej na blond

Michaela Kocianová

Známa topmodelka Michaela Kocianová ešte len nedávno oslávila tridsiatku, no jej postava bohyne vyzerá čoraz lepšie. Michaela má k športu veľmi blízko a keďže modeling je jej prácou na plný úväzok, je to pochopiteľné. Čas vo fitness centre je pre ňu pravidelnou rutinou, bez ktorej sa nezaobíde. Inklinuje tiež k boxu a rada sa nechá nahovoriť aj na rôzne iné druhy športu ako napríklad na tenis. 

Michaelu budete môcť stretnúť naživo počas castingov Schwarzkopf Elite Model Look 2019, ktoré začínajú už v apríli po celom Slovensku. Sledujte nás, už čoskoro sa dozviete viac info. Staň sa modelkou aj ty!

Karolína Chomisteková

Riaditeľku súťaže krásy Miss Slovensko Karolínu Chomistekovú ovládla vášeň k cvičeniu a na svojom Instagrame svojou premenou tela inšpiruje mnohé ženy. Nedávno sa zamerala tiež na jedno z najdôležitejších cvičení ako je core cvičenie v podobe pilatesu. Pilates nielenže posilňuje svaly, o ktorých ste doteraz nevedeli, ale je výbornou kompenzáciou dnešného unáhleného životného štýlu. Vyplavenie endorfínov totiž spôsobí šťastný pocit a verte, že si to všimne aj vaše okolie.

Ivana Gáborík

Tanečnica, inštruktorka a v neposlednom rade aj influencerka Ivana Gáborík patrila odjakživa k ženám s najkrajšou postavou nášho šoubiznisu. Krehká blondínka miluje pohyb a nevie si predstaviť život bez neho. Okrem toho sa tiež venuje joge, behu a rada vyskúša tiež niečo nové. Ivanu aj preto sleduje množstvo fanúšičiek nielen zdravého životného štýlu, ale aj módy. Veď cvičiť v peknom športovom oblečení.

Dominika Ducová

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Dominika Ducová si osvojila behanie a keď je príležitosť, venuje sa často tomuto športu. Nenáročný šport, ktorý môžete vykonávať bez toho, aby ste boli závislí či už na prostredí alebo na ľuďoch je tiež skvelou mentálnou čistkou hlavy. Odrazilo sa to nielen na jej postave, ale aj rozžiarenom výraze plnom pozitívnej nálady a to je skvelý benefit akéhokoľvek cvičenia. 

Dara Rolins

Na záver nám nedá nespomenúť popovú divu Daru Rolins, ktorá doslova popiera zákony prírody. Energia, ktorá z nej srší na míle, je odpoveďou na to, prečo je pohyb dôležitý a čo všetko dokáže urobiť nielen s fyzickým vzhľadom, ale aj s mentálnym. Radosť zo života a pozitívny nadhľad dokáže zmeniť nielen vyžarovanie, ale aj to, ako sa k vám budú druhí správať.

Neprehliadnite: VIDEO: Krásna Dara Rolins prezradila, čo ju drží vo forme: Toto je pre ňu dôležité viac ako len vypracované telo

- Najčítanejšie -