Presunúť na hlavný obsah

Ako sa stať dokonalou manželkou v očiach muža: Zamerajte sa na týchto 5 vecí a nikdy vám už nebude nič vyčítať

Feminity

Perfektná manželka je snom každého muža. Viete však, aká by mala byť? Ak sa budete sústrediť na týchto 5 aspektov, stanete sa ňou prakticky bez námahy.

Muži majú predstavy o ideálnej žene vždy tak trochu iné, aké máme v mysli my. Čo je pre nich naozaj podstatné a na čo sa pri výbere partnerky zameriavajú? Odhalili sme päť vecí, ktoré považujú vo vzťahu za kľúčové. Ak ich budete spĺňať, nielenže si v ich očiach zvýšite kredit, ale stanete sa pre  aj ideálnou partnerkou. Aká je teda perfektná partnerka podľa opačného pohlavia?

Mohlo by vás zaujmať: Takíto muži skutočne priťahujú dnešné ženy: Ak príde na výber životného partnera, tieto typy majú šancu

1. Má svoj vlastný život a nie je vo všetkom závislá od svojho partnera

Nie je nič horšie, ako žena, ktorá je absolútne závislá od svojej polovičky. Ak sa vo všetkom spoliehate na partnera, on sám získava pocit, že sa o vás musí neustále starať a nič bez neho nezvládnete. Áno, muži síce majú ochranárske sklony, avšak nechcú mať po svojom boku niekoho nesamostatného. Musíte mu dokázať, že čokoľvek si zaumienite, dosiahnete to. Hoci to muži mnohokrát nepriznávajú, páčia sa im ambiciózne ženy, s vlastným názorom a pohľadom na život. 

2. Nie je žiarlivá, ani hysterická

Žiarlivosť a hystéria sú kapitolou samou o sebe. Takáto žena je pre mužov prototypom niečoho, po čom rozhodne netúžia. Ba priam majú pred takýmto niečím panickú hrôzu. Ak sa u vás prejaví jedna z týchto vlastností je jasné, že dlho sa pri vás aktuálny muž neohreje. Preto ak sa budete daným veciam vyhýbať a dáte si na ne pozor, máte istotu, že chlap po vašom boku, nemá dôvod od vás kamkoľvek odchádzať. Samozrejme príležitosné pivo s kamarátmi sa neráta. To potrebuje takmer každý.

Čítajte tiež: Hoci sme spoluboli 10 rokov, napokon sme sa rozišli: Až časom som zistila, čo je pravý dôvod rozpadu

3. Rešpektuje záujmy svojho partnera 

Rešpekt, uznanie a úcta. To potrebuje každý muž. Bez výnimky. A najmä pokiaľ ide o rešpekt, nerobia muži radi kompromisy. Túžia po tom, aby partnerka, či manželka chápala ich záujmy, potreby, prácu. Neskúšajte na neho žiadne reči typu: „Ak ma ľúbiš, tak…”. Dosiahli by ste jediné, presne opačný efekt, aký chcete. 

4. Je starostlivá 

Rozmaznávajte ho, zaujímajte sa o neho, starajte sa o jeho potreby. Presne všetky tieto atribúty, by sa mali stať pre vás jednými z najdôležitejších. Pokiaľ sa o neho budete starať, môžete si byť istá, že nebude mať potrebu hľadať si za vás akúkoľvek náhradu. Verte, že toto je niečo, čím si zabezpečíte mužovu vernosť.

5. Miluje sex

Každý chlap miluje sex. Pre mužov je mimoriadne dôležitý. Nech vám tvrdí čokoľvek iné, klame. Intimita v spálni, nežnosti, vášeň, to je niečo, čo mužov mimoriadne napĺňa. Ak to vo vás nájde, stanete sa pre neho doslova nenahraditeľnou. 

Považujete práve tieto veci, vo vzťahu za dôležité?

spolu hlasovalo 153 ľudí

Áno
134
Nie
19

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus