Presunúť na hlavný obsah

NAJ elegantné kabelky malých rozmerov: Tieto originálne kúsky môžete nosiť po celý rok!

Móda

Milujeme kabelky! Ak ste na tom podobne, poďte sa s nami obzrieť za tým, čo predviedli IT girls a influencerky počas týždňov módy a inšpirujte sa od najlepších.

Dnes vôbec neplatí, že do práce musíte nosiť veľkú praktickú tašku. Je na vás, ako sa rozhodnete a k svojmu elegantnému biznis outfitu voľte originálne prevedenia. O tom, že kabelky malých rozmerov ovládli ženské srdcia svedčia aj nasledovné stylingy. Ktorá z najnovších trendov zaujala vás?

Inšpirujte sa: Módny trend, ktorému sa potešia všetci, čo milujú džínsy: 80. roky sú späť a v novej podobe!

Oválna kabelka

Okrúhla kabelka v jednofarebnom prevedení či už na ramienku alebo na retiazke. Keď ešte jeden takýto skvost nevlastníte, poponáhľajte sa. Ako môžete vidieť, s čiernym jednoliatym outfitom dokáže divy a znásobí eleganciu štýlu jeho nositeľky. 

Mini aktovka

Tento typ kabeliek dokáže byť rozkošný, čo poviete? Jej jedinou ozdobou je zvyčajne pracka a samotný materiál, z ktorého je kabelka zhotovená. Môžete sa tak vyhrať aj so stylingom a dotvoriť celkovú eleganciu práve vhodným kombinovaním. 

Kabelka v štýle opasku

Ruku na srdce, ktorá žena neocení praktickosť, ktorá je charakteristická práve pre túto kabelku? Je v tvare opasku a naukladáte do nej všetko, čo potrebujete mať po ruke. Výborne vyzerá s blejzerom, ale aj s cyklistickými šortkami. Prídete jej na chuť aj vy?

Kabelka na retiazke

Prešívaná kabelka na retiazke má mnoho využití a nenájde sa snáď žiadny biznis outfit, ku ktorému by sa nehodila. Je to akási stávka na istotu a ak sa oplatí investovať do niektorej z kabeliek, je to práve tento typ. Môžete ju nosiť nielen po celý rok, ale po celý život.

Mohlo by vás zaujímať: Opasky v elegantnom štýle: Už dávno nepatria iba do nohavíc, premeniť s nimi môžete celý outfit

Chanelovský štýl ako „evergreen“

Večná klasika, ktorá stále pôsobí ako nový kus. Malé uško do ruky zabezpečí, aby ste si držali status labutej chôdze a hodí sa nielen k šatám ale aj k nohavicovým kostýmom. Slamené či pletené prevedenie je „must-have“ sezóny, tak nezaváhajte. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus