Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky vedia, čo na seba: Alena Pallová a jej voľba do práce, Alexandra Orviská príde vždy s niečím novým

Slovenské celebrity

Jar je za dverami a my sme sa pozreli do šatníka známych tvárí nášho šoubiznisu. Inšpirujte sa nasledovnými stylingami, niektoré z nich môžete nosiť pokojne aj do práce.

Denisa Mendrejová

Miss Universe SR 2009 Denisa Mendrejová sa chopila jedného z najkľúčovejších trendov jarnej sezóny, neutrálnej béžovej. Ako môžete vidieť, rozhodne nejde o žiadnu nudu. Stačí zvoliť typické ženské strihy a skombinovať napríklad so štýlovou čiapkou a budete vyzerať počas dňa veľmi chic. 

Prečítajte si: Premiéra filmu Colette: Bývalá SuperStaristka Martina Schindlerová, Veronika Vágner nasadila vysokú laťku

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová si potrpí na elegantné outfity do práce a tiež na detaily. Ako môžete vidieť, vždy je zladená do poslednej bodky. Pastelová ružová v minimalistickom prevedení v duchu tón v tóne je na jarné dni ako stvorená. Všimnite si tiež, ako sa hrá s doplnkami a čo všetko dokážu s výsledným stylingom.

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská je ako módny chameleón a ak sa odeje do farieb, štýlový outfit je na svete. Pristanú jej ako šaty, tak aj kostýmové nohavice so sakom. Vďaka jej preslávenému vyrysovanému brušku si môže dovoliť crop top. Občas sa netreba báť farieb a treba zariskovať.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová má slabosť na červenú farbu. Toto je presne strih šiat, ktorý jej sedí a zvýrazní ženské krivky napriek tomu, že netreba hlboký výstrih. Blondínky sa pokojne môžu inšpirovať. Vysoké čižmy nad kolená môžete ešte posledné dni využiť, kým ich odložíte na ďalšiu sezónu. 

Soňa Skoncová 

Wow to je ale zmena, čo poviete? Moderátorka Soňa Skoncová sa v rámci práce premenila na takúto elegantnú dámu a musíme povedať, že jej tento nohavicový kostým v baby blue odtieni naozaj pristane. Soňa je známa svojím street stylom, vidieť ju preto takto je niečo nezvyčajné, ale veľmi príjemná obmena. 

Neprehliadnite: Toto je jeden z najstabilnejších párov slovenského showbiznisu: 17 rokov sú spolu aj vďaka tomuto

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová (vtedy Husárová) sa našla v jednoduchosti a klasické kusy oblečenia za každým zladí tak, aby to bolo pútavé. Vidieť na nej kúsok farby je príjemnou zmenou a rovnako tak aj červený rúž. Páči sa nám, že nepodceňuje detaily.

Ktorý styling vás oslovil najviac?

spolu hlasovalo 563 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe