Presunúť na hlavný obsah

TOP starostlivosť pre pleť a okolie očí: Obnovte svoju mladosť a sústreďte pozornosť na tieto účinky

Krása

Naša pleť si zaslúži viac ako jej mnohé z nás dávajú. Ak sústredíte pozornosť na tú správnu výživu nielen v oblasti očí, vráti vám to v podobe kľúču k mladosti, ktorý vám uberie pekných pár rokov.

Bojujte proti stresu vďaka najmodernejším technológiám

Podľa výskumu stresovaná alebo starnúca pleť stráca schopnosť interagovať s mozgom. Nová generácia línie Benefiance od Shiseido myslela práve na tento problém týkajúcich sa najmä žien s cosmopolitným životným štýlom. Tento krém má v sebe najmodernejšie aktívne ingrediencie proti starnutiu, ktorých účinok je podporený druhou generáciou ReNeura Technology + ™. Pleť sa stáva viditeľne mladšia, hladká a plná života – rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Mohlo by vás zaujímať: Správny tvar obočia vám môže ubrať roky: Ak chcete vyzerať o niečo mladšie, majte na pamäti tieto triky

Prečítajte si: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Želé, ktoré obnoví hydratáciu pleti

Neuveriteľne ľahké hydratačné želé Hydrating Jelly od Clinique poskytuje pleti 24-hodinovú obnovu hydratácie a taktiež ochranu pleti pred znečistením. Obsahuje výťažky zo slnečnicových semienok, jačmeňa a uhorky. 

Aktivácia žiarivosti pokožky

Deň po dni pomáha rovnomerne vyrovnať pleť a napraviť nepravidelnosť tmavých škvŕn, teda pigemntov. Chanel Sublimage L’essence Lumiere zároveň zaistí vznešený svetelný odraz a pleť je jednotná. Pleť sa rozsieti a odhaľuje jej prirodzené kontrasty. Tvár tak obnoví svoju jedinečnú žiaru.

Spevňujúce sérum s dvojitým liftingovým efektom

Nové sérum Clarins Extra-Firming Photo-Serum, ktoré ponúka dvojitý liftingový efekt pre krajšie kontúry tváre. Pleť je viditeľne pevnejšia a vyhladená vďaka dvom novým vypínacím cukrom (modrá agáve a quinoa). 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Očné tiene, ktoré podtrhnú farbu vašich očí: Dávajte pozor, aby ste si farbami nepridali zbytočne roky navyše

Eliminujte odumreté bunky

Tonizujúca voda Capture Youth New Skin Effect Enzyme Solution je prvým krokom na dosiahnutie mladistvého vzhľadu pleti. Eliminuje odumreté bunky a nedokonalosti pleti. Je vhodné kombinovať ju so sérom, čím sa účinky ešte znásobia. Naučte sa mať rady svoj rituál krásy aj vďaka ľahkému zloženiu a príjemnej vôni.

 

- Najčítanejšie -