Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najslávnejšie dieťa šoubiznisu: Z tohto tanca pôjdete do kolien, malá kráska to v 5 rokoch poriadne rozbalila!

Zahraničné celebrity

North West sa v piatich rokoch nezdá a čoraz viac neprestáva prekvapovať. Nedávno obletel sociálnymi sieťami jej roztomilý tanec, v ktorom to tento nenápadný anjelik poriadne rozbalil, čo poviete?

Ako už poznáme svetoznáme Kardashianky, žiadna oslava, ktorú organizujú alebo sa na nej hoci len ocitnú, určite nie je obyčajná alebo jednoduchá. Nestalo sa inak ani nedeľu na oslave dňa Svätého Patrika, keď Kanye tradične vystupoval na svojom každotýždňovom koncerte "Sunday Service" so svojim orchestrom. Celá rodina si užívala spojenie bohoslužby a kostola s Kanyeho koncertom v kruhu rodiny a najbližších priateľov v Calabasas. Kanye hral svoje najväčšie hity a keď prišla na rad pesnička "Power", tak to North poriadne rozbalila!

Prečítajte si: V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Zdá sa, že šoubiznis bude živiť aj 5-ročnú krásku North

Kim zdieľala na svojej sociálnej sieti videá North ako tancuje s popisom "Jej najobľúbenejšou časťou týždňa je tancovanie na Sunday Service". A na videu to je ozaj vidno! North okamžite stiahla pozornosť publika na seba a koncert svojho otca si náramne užívala. Tradícia s názvom "Sunday Service" sa na deň Svätého Patrika niesla v duchu čiernej, odzneli najväčšie hity od Kanyeho ako napríklad "Lift Yourself", kde rapuje svoju legendárnu slohu "Poopy-di-Scoop".
Kim zdieľala ďalšie dve videá, kde bola North s kamarátkou a tancovali spoločne a neskôr video, na ktorom tancovala a spievala so samotným Kanyem. 

North hviezdou každej oslavy

Toto nebolo prvýkrát, čo sa malá North objavila u Kim na sociálnej sieti ako tancuje, stalo sa tak aj začiatkom februára na podobnej udalosti ako bola táto, avšak tu boli všetci oblečení v bielom až na North, ktorá zahviezdila v neónovo-ružovom outfite. 

Na deň Svätého Patrika oslavoval 32. narodeniny brat Kardashianiek Rob, ktorému pripravili oslavu a tak spojili oslavu spolu s jeho narodeninovou párty

Ostatné Kardashianky, vrátane Kylie, zdieľali na svojich sociálnych sieťach outfity svojich detí. ktoré boli, ako inak, zelenej farby, na počesť sviatku Sv.Patrika no za hviezdu bola opäť North, ktorá sa predviedla v trblietavej zelenej súprave a obutá v lodičkách svojej mamy Kim. 

Neprehliadnite: Deti Angeliny Jolie sú už poriadne veľké: Pozrite, koľko rokov majú najstaršie a aký zvyk si osvojili

- Najčítanejšie -