Presunúť na hlavný obsah

Na tento večer rozhodne nikdy nezabudnem: Zostal mi z neho suvenír na celý život, a to s týmto mužom

Feminity

Hoci si Saša myslela, že jej sa to stať nikdy nemôže, stalo sa. Jedna noc zmenila kompletne jej budúcnosť. A ona sa musela rozhodúť, ako sa k tomu postaví. Aké je to, keď nezostane sex na jednu noc bez následkov?

Saša narozdiel od jej kamarátok nikdy nepatrila medzi typy, ktoré sa túžia usadiť. Odjakživa preferovala skôr bohémsky štýl života. Nemala stabilnú prácu, skôr si privyrábala príležitostnými brigádami. A to aj včase, keď mala po tridsiatke. 

Prečítajte si: Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila

Milovala totiž cestovanie. Hneď ako dovŕšila osemnásť odišla za posledné našetrené peniaze do Thajska a zostala tam dva roky. Potom sa presunula na Bali, do Vietnamu, Singapuru a napokon do Chile. Milovala dobrodružstvá, pocit slobody a voľnosti. A nikdy sa jej na tom nezdalo nič zvláštne. Skôr nechápavo hľadela na svoje kamarátky, ktoré si zakladali rodiny. Vôbec nebola ten typ, ktorý by sa cítil na dieťa. Mala z toho paniku a hrôzu. Doslova.

Jedna noc ovplyvnila všetko

Keď prišla na Slovensko na svadbu svojej najmladšej sestry, nečakala, že jeden okamih a rozhodnutie ovplyvní celú jej budúcnosť a ďalšie smerovanie. "Jana sa vydávala celkom nečakane, vždy do všetkého išla bezhlavo. Jedine to sme my dve mali spoločné. Inak sme boli ako oheň a voda. Bola som však rada, že moja malá sestra je šťastná a spokojná. V ten deň naozaj žiarila. A u mňa nastal len malý záblesk počas obradu, keď som sa zamyslela nad tým, či toto budem raz mať aj ja. Vtedy som ani netušila, ako blízko to bude," začína svoje rozprávanie sympatická brunetka.

Neprehliadnite: Vždy, keď sa táto žena objavila v živote môjho muža, ostal vykoľajený: Po rokoch som sa konečne dozvedela pravdu

Na svadbu Jany prišiel aj Ondro. Sašin bývalý spolužiak. Nikdy k sebe nemali blízko, no tento večer boli akosi naladení na rovnakú vlnu. Samozrejme aj alkohol v tom zohral istú úlohu. Dobre sa bavili a napokon skončili na jednej izbe. "Áno, strávili sme spolu noc. Nebrala som antikoncepciu, nakoľko som nemala stabilného priateľa, prišlo mi to zbytočné." Tušíte správne, Saša v ten večer otehotnela. 

Láska dokáže zázraky

"Zistila som to krátko po návrate do Chile. Úplne sa mi zmenili chute, cítila som sa neustále unavená. Dobre som vedela, čomu to mám pripísať. Test mi vyšiel pozitívny ešte v štvrtom týždni. A budem úprimná, veľmi dlho som váhala, ako sa rozhodnúť. No odvtedy ubehli tri roky a ja si život bez malej Adely neviem predstaviť. Hoci moja dcérka nevie, kto je jej otec a on netuší, že dcéru má, som tu pre ňu ja. Má mamu, ktorej síce obrátila život naruby, no robí jej každý deň tým najkrajším.  Neviem, čo prinesie budúcnosť, ale moja dcéra je pre mňa všetkým. Naučila ma pokore a skutočnej láske... Ja len dúfam, že pre ňu budem dobrou mamou, ostatné ma naučí ona. Už teraz mi dáva každý deň najlepšie životné lekcie..."

Diskusia k článku

comments powered by Disqus