Presunúť na hlavný obsah

Svadba, rozvod, prírastok, či odchod do zahraničia: Týchto 5 znamení čaká v tomto roku najviac zásadných zmien

Feminity

Mnohí o roku 2019 hovoria ako o roku rozhodnutí. Tých zásadných. Pozrite sa, či aj vaše znamenie neunikne niečomu, čo ovplyvní vaše ďalšie smerovanie.

Päť znamení zverokruhu čaká v roku 2019 skutočne množstvo, zásadných životných zmien. Pozrite sa spolu s nami, či sa to týka aj vás, alebo niekoho vášho blízkeho.

Mohlo by vás zaujímať: Môj priateľ sa mi v posteli začal vyhýbať: Chcel sa mi s niečím priznať a vzťah ukončiť, no nevedel ako

Býk

Pre Býkov je typické, že neradi vychádzajú zo svojeje komfortnej zóny. Potrebujú v určitých veciach istotu. Preto mnohokrát zotrvávajú aj v nefungujúcich zväzkoch. Boja sa totiž v tejto oblasti zmeny. No teraz nastal čas odísť zo vzťahu, ktorý nemá zmyslel. Tento rok vás síce čaká rozchod alebo rozvod, avšak uvidíte, že v končnom dôsledku to bude pozitívna zmena. 

Lev 

Ak ste snívali o láske a doteraz sa vám vyhýbala, nevešajte hlavu. Práve rok 2019 bude v oblasti citov zlomový. Dáte sa dokopy s niekým, o kom ste dlho snívali alebo stretnete niekoho, kto vás na prvý pohľad očarí. Čaká vás mimoriadne pozitívne obdobie a všetko, čo vám doteraz nevychádzalo, odrazu naberie ten správny smer.

Kozorožec

Hoci posledné obdobie bolo pre vás skôr skeptickým, svitá vám na lepšie časy. Zdvihnete hlavu a budete kráčať vpred novým výzvam a krajším zajtrajškom. Už dávno ste snívali o novej kariére a konečne sa odhodláte zrealizovať to.  Je veľmi pravdepodobné, že vás čaká dlhšia zahraničná cesta, ktorá vám otvorí nové obzory. Toto miesto si natoľko obľúbite, že budete zvažovať život práve tam. 

Neprehliadnite: Vždy, keď sa táto žena objavila v živote môjho muža, ostal vykoľajený: Po rokoch som sa konečne dozvedela pravdu

Panna

Rok 2019 je pra vás definitívne rokom nových začiatkov. Nastáva čas, kedy by ste sa mali začať myslieť aj sama na seba. Prevezmite kontrolu nad sebou a všetkým, čo si želáte. Pokiaľ vás doteraz trápila nesplnená túžba po dieťatku, teraz sa to zmení. Áno, priletí k vám bocian. 

Ryby

Ryby čaká naozaj veľmi harmonické obdobie. Ak budú počúvať svoju intuíciu, ich sny sa stanú realitou. Navyše práve tomuto znameniu, tento rok určite zazvonia svadobné zvony. Ak ste teda vo vzťahu, očakávajte, že vstúpite do zväzku manželského. A tí, ktorí sú spolu dlhodobo sa pravdepodobne zasnúbia, alebo posunú svoj vzťah o level ďalej. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 617 ľudí

Áno
391
Nie
226

- Najčítanejšie -