Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najsexi učiteľka angličtiny: Slovenka Denisa učí deti jazyky a plní si sny tak, že cestuje po celom svete

Cestovanie

Na to, aby mohla cestovať, musela niečo robiť a tak sa rozhodla učiť angličtinu. V Číne dokonca malé detičky a práve to ju fascinovalo natoľko, že spoznáva jednu ázijskú krajinu za druhou. A čo odporúča všetkým, ktorí si chcú plniť podobné sny?

Náš svet patrí tým odvážnym. Nie nie, toto nie je iba povera, ktorá sa šíri z generácie na generáciu. Je to svätá pravda. V októbri 2017 mala Denisa Leštachová zbalené veci a chystala sa na svoju cestu do Číny. Pôvodný plán bol stráviť v tejto krajine štyri mesiace, zotrvala však celý jeden školský rok. Precestovala Kambodžu, Vietnam a po návrate na Slovensko sa opäť rýchlo vrhla na nové dobrodružstvo. 

Prečítajte si: Cestujú po svete karavanom spoločne s deťmi: Neobyčajná rodinka, ktorá miluje život

S fotografom Šimonom Snopekom ich spojila jedna či dve kávy. Sadli si po ľudskej stránke a rozhodli sa stráviť 3 mesiace v exotike, ktorá láka mnohých. Mesiac strávili v Kambodži, ďalší  na Filipínach, v Honkongu, v Kuala Lumpur – v Malajzii a ich cesty sa skončili na Bali. Jej prednosťou je dobrodružná povaha, ktorá vás prinúti odhodiť strach, jeho práve skúsené oko fotografa, ktorý dokázal zdokumentovať celú ich spoločnú cestu. 

FEMINITY TV:  Sledujte rozhovor s Denisou Leštachovou, porozprávala nám viac o cestovaní po Ázii

„Bola to dlhá cesta. Učila som štyri roky angličtinu v jazykovej škole v Bratislave a potom ma moja najlepšia kamarátka oboznámila s možnosťami vyučovať ju aj v iných krajinách. Ona sama šla do Číny na stáž na štyri mesiace a mňa to veľmi nadchlo. Rozhodla som sa, že to skúsim s ňou a jedného dňa som sa ocitla v Číne v treťom najväčšom meste a učila som,“ začala svoje rozprávanie Denisa.

Nabrali by ste aj vy odvahu takto cestovať po svete?

spolu hlasovalo 195 ľudí

Áno
77
Nie
88

Rozhovor s influencerkou Denisou ako aj ďalšie zaujímavé články nájdete v aktuálnom čísle FEMINITY JAR 2019, ktorý je práve v predaji v stánkoch!

- Najčítanejšie -