Presunúť na hlavný obsah

CCC pomáha, pomôžte aj vy

Zábava

Dlhodobo pomáhať tým, ktorí to potrebujú, je prioritou mnohých firiem. Výnimkou nie je ani sieť predajní s obuvou CCC, ktorá podáva pomocnú ruku neziskovým organizáciám, občianskym združeniam a ľuďom v núdzi. Aj tento rok sa CCC rozhodlo pomôcť, a to aukciou topánok z novej kolekcie.

Spojil ich cieľ pomôcť

Do aukcie sa zapojili popredné slovenské blogerky a blogeri, ktorí kúsky vlastnoručne vyzdobili podľa svojho štýlu a vkusu. Topánky z novej kolekcie boli súčasťou pozvánky k predstaveniu novej kolekcie CCC, ktorá sa konala v luxusných priestoroch prezidentského apartmánu Grand Hotela River Park.

Blogerky a blogeri sa tejto kreatívnej výzvy chopili s nadšením a vytvorili unikátne kúsky, ktoré môžu byť súčasťou i vášho šatníka. Aukcia bude prebiehať na Facebooku CCC Shoes & Bags od stredy 3. apríla. „Hoci pomáhame mamám a deťom v núdzi každý rok, ambícia prepojiť módny event s našimi charitatívnymi aktivitami je novinkou. Moja vďaka patrí blogerkám a blogerom nielen za účasť, ale i preto, že svojou kreativitou prispeli na dobrú vec,“ povedala Alena Langová, marketingová manažérka spoločnosti CCC.

Komu pomôžete?

Finančný obnos z aukcie topánok poputuje na pomoc MyMamy, o.z.. Občianske združenie poskytuje strániace krízové poradenstvo ženám, obetiam násilia v párových vzťahoch a ich deťom. Venuje sa základnému a špecializovanému sociálnemu poradenstvu pre túto cieľovú skupinu a poskytuje jej krátkodobé ubytovanie v Bezpečnom ženskom dome. Okrem sociálneho poradenstva pomáha aj prostredníctvom právnej či psychologickej pomoci pre ženy, no čoraz väčšiu pozornosť venuje aj práci s deťmi klientok. Tie bývajú často tiež veľmi poznačené násilím na matkách. „Našim prvoradým cieľom je pomôcť ženám, ktoré sa ocitli v ťažkej životnej situácii a ich deťom. Harmonický domov a pocit bezpečia si zaslúži každý. Ďakujeme spoločnosti CCC, že nám v tom pomáha,“ vyjadrila sa Jana Beňová, manažérka pre publicitu MyMamy, o.z..

Detaily aukcie

Aukcia bude prebiehať na Facebooku CCC Shoes & Bags od 3. 4. do 30.4. 2019. K dispozícii bude pätnásť unikátnych kúskov s dizajnérskym rukopisom slovenských blogeriek a blogerov. Tešiť sa môžete na výber z novej kolekcie – dámske, pánske a detské topánky, ale aj na kabelku.

Aukcia bude prebiehať vždy od stredy do utorka a zabojovať môžete o päť produktov. Aukcia sa uzatvára každý v utorok o 24.00, pričom vyhráva posledná najvyššia ponuka. Informácie o prevode budú výhercovi zaslané internou poštou. Celá finančná čiastka z aukcie poputuje na pomoc do  O.Z. MyMamy.

Ďakujeme, že pomáhate spolu s nami.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -