Presunúť na hlavný obsah

3 dôvody, prečo si muži hľadajú milenky: Nie je za tým výzor ani sex, to, čo ich od nás ženie preč, vás prekvapí

Feminity

Zaujíma vás, prečo muži naozaj často skončia v náručí inej ženy? Možno budete prekvapené, skutočnými dôvodmi ich odchodu.

Ste presvedčená, že vyzeráte dobre, vaša polovička s vami zažíva dostatok intimity, takže nemá dôvod pomyslieť na milenku? Omyl, výzor a sex, nie sú pre dnešných mužov úplne všetko. Oveľa častejšie, riešia iné aspoekty, ktoré ich ženú do náručia inej ženy. Viete, čo to je? Myslíme, že budete prekvapené, mnoho drobností totiž robí takmer každá z nás. 

Neprehliadnite: Lenka urobila osudovú chybu: Kým jej priateľ ju chcel požiadať o ruku, celé to zmarila

1. Porovnávate ho s inými

Poznáte to, nevinné poznámky typu: "Evin manžel chodí domov oveľa skôr, sused odvedľa pravidelne kočíkuje, môj kolega perfektne varí, videl si aké svaly, má ten Tamrin nový frajer?" Občasa každá z nás povie niečo tohto typu. A nezdá sa nám na tom nič zlé. Prepokladáme, že len toho nášho motivujeme, robiť niečo naviac a lepšie. Avšak opak je pravdou. Jediné, čo tým docielite, je znižovanie ega vášho drahého. Pri tomto si pripadá vo vnútri neschopný, menejcenný a to nechce prežívať nikto z nás. Logicky teda v podvedomí hľadá niekoho, kto mu poskytne opačné pocity. Chvála, uznanie a dostatok pozornosti sú pre mužov kľúčové. Ak ich nemajú pri vás, verte, že ich nájdu inde.

2. Beriete mu mužský priestor

Ak mužovie beriete možnosť byť mužom, je to jedna z najhorších a najzásadnejších vecí. A pritom ide o zdanlivo nevinné záležitosti. Chodíte k vašim rodičom častejšie ako k jeho? Musíte každý večer sledovať romantický film? Chcete vždy jesť vo vašej obľúbenej reštaurácii? Vadí vám ak občas vybehne s kamarátmi na pivo? Vyčítate mu to? V kine zásadne odmietate akčné filmy? Chyba.  Beriete mu totiž priestor na akúkoľvek realizáciu a popierate jeho vlastnú osobnosť. Všetko vo vzťahu má byť vyvážené a na tomto žiadna rovnováha nie je. 

Čítajte tiež: Takto som zistila, že môj chlap stále myslí na bývalú: Prezradilo ho to, čo po mne neustále chcel

3. Neustále ho kontrolujete

Na toto sú chlapi priam alergickí. Pokiaľ mu neustále sledujete mobil, riešite kde je, s kým je, čo robí, prečo prišiel o hodinu neskôr domov, časom docielite jediné.  A to, že v  tom mobile napokon skutočne niečo nájdete. A môžete mať postavu modelky a dopriať mu pokojne sex každý večer. Keď ho budete kontrolovať vo všetkom, napokon od vás utečie. 

Ktorú z týchto vecí robíte aj vy?

spolu hlasovalo 222 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus