Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Dary Rolins už oslávila 11. narodeniny: Speváčka si vo výchove zakladá na tejto dôležitej veci, ku ktorej ju vedie

Slovenské celebrity

Dara Rolins je jedna z najvýraznejších osobností slovenského showbiznisu. Poznáme ju predovšetkým ako úspešnú speváčku. Okrem toho je pre mnohých módnou ikonou a vzorom životného štýlu. Aká je mama malej Lole?

Sympatická plavovláska už 11 rokov plní tú najdôležitejšiu úlohu, akú žena môže mať - je mamou. Je mamou dcéry Laury, ktorú s láskou nazýva “Lola”.  Ako sama uznala, byť mamou je úžasné!

Nie je prísna, no zakladá si na dôležitej veci - na slušnosti

Dara samú seba nepovažuje za prísneho rodiča a je spokojná s tým, že napriek tomu, že majú s dcérou kamarátsky vzťah, Lola pozná význam slova nie. Speváčka svoju dcéru popisuje ako citlivú a vnímavú a je na ňu patrične hrdá. Jej prvoradým cieľom je vychovať z Laury slušného človeka. Napriek pracovnej vyťaženosti a rôznorodým aktivitám je Lola jej prioritou číslo jeden. Spoločné chvíle si dievčatá užívajú vždy naplno. A to bez ohľadu na to, či je to na Darinom rodnom Slovensku, v Prahe či na obľúbenom Bali. 

Neprehliadnite: Vzor, ktorý môžete zo skrine vytiahnuť každú sezónu: Vyskúšajte nesmrteľný tvíd 5x inak

Lola oslávila koncom minulého mesiaca jedenáste narodeniny. Nám neostáva nič iné, len uznať, že malá slečna rastie mame do krásy! Dara sa pravidelne delí so svetom o fotografie svojej dcéry. Výzorom sa Laura čoraz viac podobá na svoju mamu, čo potvrdili aj reakcie speváčkiných fanúšikov na sociálnych sieťach.

Prečítajte si tiež:  Farba manikúry odhalí, aký máte charakter: Čo prezrádza o známych Slovenkách odtieň laku na nechtoch?

Či sa bude slečna, podobne ako jej rodičia, venovať hudbe je v tomto momente otázne. Lola je skutočne všestranná. Muzikálnosť a skvelú hudobnú pamäť síce dostala do vienka, no taktiež miluje kone a je i športovo založená. Nechajme sa teda prekvapiť, akým smerom sa malá Lola vyberie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe