Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšia narodeninová oslava detskej ikony: Na pohľad pompézna udalosť, jej mama však odkazuje jasné posolstvo

Feminity

Influencerka, modelka a fashion ikona Lena Perminova miluje svoje deti nadovšetko. A najmladšiu Arishu si veľmi užíva. Dievčatko žije ako v skutočnej rozprávke.

Známa mama premieňa sny svojho rozkošného dievčatka na realitu. A naozaj jej na dcérkiných túžbach veľmi záleží. Dôkazom toho sú aj posledné narodeniny malej Arishy. 

Mohlo by vás zajímať: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Oslavu 5. narodenín si užila ako hrdinka z diela  Lewisa Carrolla, Alica v krajine zázrakov. Miesto, kde sa oslava odohrávala sa premenilo na svet zdanlivo podobný tomu nášmu. Len zajace v ňom nosia vestu a hodinky a plačúce bábätka sa premieňajú na krochkajúce prasiatka. Nič tu nie je nemožné a detská fantázia má zelenú. V piatich rokoch, kedy dieťa ľahko a často prekračuje hranicu medzi realitou a snívaním, to bol pre Arishu ten najkrajší darček.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Prečítajte si tiež: Sú spolu 18 rokov a stále ako čerstvo zamilovaní: Daniela Peštová venovala Paľovi Haberovi to najkrajšie vyznanie

Ale neišlo len akúsi povrchnú, prehnane drahú oslavu, ako by to mohlo na prvý pohľad pôsobiť. Lena len chcela dcérke dokázať, aby sa nebála snívať, pretože práve sny, vytvárajú naše šťastie. Majú zázračnú moc, tvoria krajiny za hranicami fantázie a ak niečo veľmi chceme, môže sa to premeniť na skutočnosť. 

Čo viac si v detstve priať, však? 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus