Presunúť na hlavný obsah

4 veci, ktorými si ho pri sebe určite udržíte: Týchto zásad by ste sa mali držať, ak nechcete, aby odišiel k inej

Feminity

Pokiaľ hľadáte recept, ako si svojho milovaného udržíte po svojom boku, zdá sa, že sme odhalili, čo na opačné pohlavie naozaj funguje.

Udržať si chlapa pri sebe je v dnešnej dobe pomerne náročné. Zvyšujú sa ich požiadavky, nároky a túžia vždy po niečom, čo nemôžu mať. A keďže muži sú jednoducho lovci, pozrite sa spolu s nami, ako sa vám podarí udržať toho vášho vo vzťahu, bez toho aby čo i len pomyslel na inú. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala som podozrenie, že môj muž je tajne na zoznamke: Falošný profil ma priviedol k tomu, čo alebo koho tam hľadal

1. Pracujte na svojom tele

Áno, muži sú povrchní. A milujú krásne ženy. Je to fakt, radi sa na ne pozerajú, obdivujú ich. No a pokiaľ máte akékoľvek komplexy, riešte ich. To je niečo, na čom môžete popracovať len vy. Ak máte väčšie brucho a neustále si ho pred svojim milým zakrývate, rozhodne to nie je sexi. Skúste sa denne povenovať tejto partii svojho tela a uvidíte ako vám narastie sebavedomie. A sebavedomé ženy sú pre chlapov neuveriteľne príťažlivé. 

2. Neupadnite do rutiny a buďte kreatívne

To čo vzťah, najmä z dlhodobého hľadiska zabíja, je rutina. Pravidelne vymýšľajte nové aktivity, rozvíjajte spoločné záujmy, robte aj to čo má on rád. Zájdite s ním sem - tam na pivo a jeho obľúbený film. Aj takáto drobnosť ho veľmi poteší a keď mu to pripravíte ako prekvapenie, rozhodne bude z toho hotový. 

Neprehliadnite: Lenka urobila osudovú chybu: Kým jej priateľ ju chcel požiadať o ruku, celé to zmarila

3. Urobte si z intimity rituály

Sex je vo vzťahu veľmi dôležitý. Verte, že ak ho nebude mať s vami, bude ho mať s niekým iným. Muži sa vždy zariadia. Odborníci radia, milovať sa minimálne trikrát do týždňa. Pokojne si z toho urobte rituály. Vždy to niečím okoreňte, nezabidnite na zvodnú bielizeň a z času na čas vyskúšajte aj nové veci.Zahoďte predsudky a experimentujte. Tomu neodolá žiaden muž.

4. Nechajte mu osobný priestor

Muži ho potrebujú ešte o niečo intenzínejšie ako my ženy. Chcú čas pre seba, svoje hobby, kamarátov a aktivity, ktorým sa môžu venovať bez vás. Neodpierajajte mu to, ak je to v primeranej miere. 

Sú podľa Vás pre mužov tieto veci naozaj dôležité?

spolu hlasovalo 114 ľudí

Áno
106
Nie
8


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus