Presunúť na hlavný obsah

Princ Louis oslávil svoj prvý rok: Oproti minulosti kráľovská rodina zvolila iný štýl portrétových fotografií

Zahraničné celebrity

Stále ešte najmladší člen anglickej kráľovskej rodiny, malý princ Louis oslávil pred časom svoje prvé narodeniny. Ako je už zvykom, Kensingtonský palác zverejnil oficiálne portréty oslávenca, ktoré by snáď už ani nemohli byť rozkošnejšie. Veď posúďte sami…

Princ Louis je piaty v rade na trón, za jeho dedkom, princom Charlesom, jeho otcom, princom Williamom, jeho bratom, Prince Georgom, a jeho sestrou, princeznou Charlotte.

Malého princa na týchto fotografiách zachytila jeho mama, vojvodkyňa z Cambridge. Podobne, ako to bolo v prípade jeho staršej sestry Charlotte. Je ťažké uveriť, že je to už rok, čo sa kráľovská rozrástla o nového člena. V porovnaní s oficiálnymi fotografiami rodiny z Vianoc sa zdá, že princ Louis rastie ako z vody a čoraz viac sa ponáša na svojich starších súrodencov.

Neprehliadnite: Fashion Film Festival Bratislava: Zuzana Kanisová so stylingom svetovej úrovne, Mária Čírová ako magnet pre oči

Princ George

Napriek tomu, že väčšinu z fotografií svojich detí robí dnes Kate Middleton, nebolo tomu tak vždy. Oficiálne fotografie pri príležitosti prvých narodenín prvého potomka vojvodu a vojvodkyne z Cambridge boli vytvorené na výstave Sensational Butterflies v Prírodovedeckom múzeu v Londýne.

Princezná Charlotte

Práve narodeninové portréty princeznej Charlotte boli prvé, ktoré Kate Middleton zhotovila. Kto už len dokáže s väčšou láskou zachytiť svoje deti, ak nie práve ich mama? Na sérii fotografií roztomilú princezničku vidieť v prostedí domu a záhrady. Fotografie pôsobia vzhľadom k výberu lokácie menej formálnym spôsobom ako tie, ktoré zachytili v rovnakom veku jej staršieho brata. Hoci už tie avizovali uvoľnenie pomerov v paláci.

Prečítajte si tiež: Trendy v interiérovom dizajne pre rok 2019: Doprajte svojmu domovu záplavu farieb

Princ Louis

Podobne, ako fotografie jeho súrodencov, aj fotografie malého princa sú uvoľnené a nestrojené. Princ Louis je zachytený pri hre v prírode a je skutočne rozkošný. Blond vlásky začesané na stranu a prvé zúbky. Najmladší člen kráľovskej rodiny je vraj mimoriadne spokojné a usmievavé dieťa, čo vidieť aj na fotografiách. 

Celkovo možno povedať, že narodeninové portréty všetkých súrodencov toho majú veľa spoločného. Navyše, je milé vidieť, koľko sa toho v paláci za posledných niekoľko rokov zmenilo, a to vrátane spôsobu, akým sú oficiálne fotografie členov kráľovskej rodiny zhotovované.

- Najčítanejšie -