Presunúť na hlavný obsah

Kráľovnej Alžbete vyrastá pred očami verná kópia: Princezná Charlotte sa na ňu každým dňom podobá stále viac

Zahraničné celebrity

Najnovšie fotografie malej princeznej Charlotte, ktorá oslavuje svoje štvrté narodeniny, sú prekvapením. Pozornému oku neunikne, že čím ďalej tým viac sa podobá na svoju starú mamu, kráľovnú Alžbetu II. Tá podoba je miestami až zarážajúca. Darmo, ako sa hovorí, krv nie je voda.

Vnučka vernou kópiou starej mamy  

Kensingtonský palác uverejnil pri príležitosti štvrtých narodenín malej princeznej Charlotte jej najnovšie fotografie, ktoré nafotila jej mama, vojvodkyňa z Cambridge, Kate v ich domove v Norfolke.

Informoval o tom aj magazín Marie Claire, ktorý si všimol tejto jednej veci. Dievčatko na nich vyzerá skutočne dospelejšie, ale to nie je jediná vec, ktorá na prvý pohľad zaujme. Nielenže rastie Charlotte do krásy, ale pozornému oku neunikne ani to, na koho sa podobá. Paradoxne, jej mama ani jej otec, princ William, to nie sú. Malá princezná je totiž vernou kópiu svojej starej mamy, Alžbety II. 

Mohlo by vás zaujímal: Princ Louis oslávil svoj prvý rok: Oproti minulosti kráľovská rodina zvolila iný štýl portrétových fotografií

Fotografie kráľovnej z mladosti gény nezaprú 

Pre porovnanie, pozrite si zopár fotografií mladej kráľovnej Alžbety II. v čase, keď ešte nenastúpila na trón. Z jej mladých čŕt na fotografiách môžeme vidieť tú podobnosť s jej vnučkou ešte viac. Rovnaký úsmev, mimika, zádumčivý pohľad. Dokonca aj niektoré gestá majú spoločné. 

Čítajte tež: Vojvodkyňa Kate odhalila verejnosti skrytý talent malej princeznej Charlotte: Viete, po kom to zdedila? 

Vlastnosti rodenej panovníčky by sa u nej tiež našli 

Tiež sa zdá, že malá princezná nie je vôbec ostýchavá, ale naopak odvážna aj na verejnosti. Davu sa len tak nezľakne, už si zvykla, že je stredobodom pozornosti kam vkročí a dokonca je miestami badať, akoby si to aj užívala. Preto mnohým vŕta v hlave aj to, či nezdedí Charlotte po svojej babičke aj niektoré jej povahové vlastnosti rodenej panovníčky. Ktovie, či by nebola práve ona raz v budúcnosti vernou kópiou Alžbety II. aj čo sa týka funkcie a postavenia kráľovnej britskej monarchie. 

Neprehliadnite: Pippa Middleton si žije na vysokej nohe: V tomto bude život jej syna viac rozprávkový než majú deti v kráľovskej rodine 

Detstvo ako každé iné bezstarostné dieťa 

Každopádne, z fotografií je tiež zrejmé, že princezná Charlotte si fotenie s mamou užívala. Z fotografií cítiť skutočnú pohodu, uvoľnenosť, či už lezie po strome, sedí len tak v tráve alebo sa hrá s kvetmi, vyzerá skutočne prirodzene ako každé iné dieťa, ktoré trávi zábavný čas s rodičom. Odhliadnuc od faktu, že patrí do kráľovskej rodiny, kde nebude jej život až tak uvoľnený, ale aj plný povinností a predpisov, má nárok na bezstarostné detstvo, čo poviete? 

Podobá sa aj vám princezná Charlotte na svoju starú mamu, kráľovnú Alžbetu II.?

spolu hlasovalo 905 ľudí

Áno
871
Nie
34

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe