Presunúť na hlavný obsah

Hoci majú po 40-tke pôsobia oveľa mladšie: Tieto Slovenky, vek ako keby obchádzal

Feminity

Tieto známe krásky vedia, že starnúť sa dá aj prirodzene, s gráciou a vyzerať pri tom perfektne. Tipovali by ste, že už dávno nemajú tridsať? My rozhodne nie.

Slovenky patria jednoznačne medzi najkrajšie ženy. A v každom veku vyzerajú skvele. Navyše naše známe krásky aj po 40 - tke, rozhodne na svoj vek nevyzerajú. Čím to je, že sú z roka na rok pôvabnejšie? Myslíme si, že sa nám podarilo odhaliť ich tajomstvo. Je ním spokojný, pokorný život, šťastná rodina a ľudia, ktorých milujete vo vašej blízkosti. Presne to, okrem krásy totiž túto päticu žien spája.  

Neprehliadnite: Najočakávanejšia svadba tohto roka: Z Jasminy Alagič bude krásna nevesta a na tomto mieste si sľúbia vernosť

Lenka Šóošová

Sympatická známa brunetka, mama dvoch synov, moderátorka - Lenka Šóošová, roky vyzerá a pôsobí ako dievčatko. Má tvár bábiky a nejaké tie vrásky, na nej človek hľadá naozaj veľmi ťažko. Lenka miluje prirodzenosť, takže za jej krásou rozhodne netreba hľadať nič iné ako genetiku a spokonosť. Známa moderátorka je dôkazom toho, že pokiaľ je človek naozaj šťastný, vidieť to okamžite aj navonok. 

Zlatica Švajdová Puškárová

Zlatica Švajdová Puškárová si naplno užíva úlohu dvojmamy, manželky,  ktorú dokáže skvele skĺbiť aj s pracovnými povinnosťami. Seriózna plavovláska, ktorá je známa svojou veľkou profesionalitou, je naozaj veľmi úspešná. Navyše, vyzerá ak aj po dvoch pôrodoch vynikajúco. Postavičku má ako dvadsiatnička a na tvári ani u nej nebadať vek, ktorý má v občianskom. Klobúk dole! 

Karin Haydu

Slovenská herečka a mama dospievajúcej dcéry, žiari spokojnosťou. Karin nikdy nevyzerala tak dobre, ako teraz. Dala sa na cvičenie, nedá dopustiť na zdravý životný štýl a život si užíva plnými dúškami. Brunetka rozhodne patrí medzi najkrajšie slovenské herečky. 

Prečítajte si tiež: Fashion Film Festival Bratislava: Zuzana Kanisová so stylingom svetovej úrovne, Mária Čírová ako magnet pre oči

Marianna Ďurianová

Známa moderátorka žiari ako nikdy. Najmä materstvo jej pridalo na kráse. Pribúdajúce roky jej nič zo sexappealu neubrali, práve naopak. Marianna aj napriek tomu, že prežila i náročnejšie obdobia života, vyzerá skvele. Pôsobí veľmi žensky a pôvabne.

Kvetka Horváthová

Pri moderátorke Kvetke Horváthovej to skutočne vyzerá, že táto žena nestarne. Dokonca takto dobre nevyzerala ani pred dvadsiatimi rokmi. Tváričku a bezchybnú pleť jej môžu závidieť aj oveľa mladšie kolegyne. Asi vážne platí, že to ako sa cítime vo vnútri, vyžarujeme aj navonok. Čo myslíte, bude na tom niečo? 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus