Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 vecí muži na sebe nikdy nezmenia: Zmierte sa s tým, aj keď vás privádzajú do šialenstva

Feminity

Sú určité veci, ktoré väčšina z nás nedokáže na chlapoch vystáť. A aj keď dúfame, že ich dokážeme zmeniť, opak je pravdou. Pozrite si, čo nemá zmysel ani len skúšať!

Áno, vieme každý sme nejaký. Máme svoje plusy, mínusy, dobré aj horšie vlastnosti. Viete však, ktoré  črty, muži na sebe nikdy nemenia? Nech sa budete akokoľvek snažiť, s týmto pri nich jednoducho nepohnete. 

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka tejto jednej veci sa nám podarilo zažehnať krízu pred svadbou: Toto by si mali osvojiť všetky nastávajúce nevesty

1. Žiarlivosť

Tu je to jasné. Ak niekto chorobne žiarli, je to vec s ktoru určite nepohnete. Áno, pár týždňov, či mesiacov sa vie ktokoľvek z nás pretvarovať, no dlhoddobo tento stav nie je schopný udržať nikto. V skratke zadefinované - ak má žiarlenie v povahe, vy to nezmeníte. A verte, že určite nebudete prvá, ktorá sa o to bude pokúšať. Život s takýmito mužmi je mimoriadne komplikovaný.

2. Vzťahy s rodinou

Nuž toto je pomerne citlivá záležitosť. Pokiaľ váš drahý nemá príliš dobré vzťahy s členmi svojej rodiny, nezmení to ani kvôli vám. Áno, môžete dúfať, no určite sa to nestane. Do rodinných záležitostí by ste sa v tomto prípade radšej ani nemali miešať. Najmä na začiatku vzťahu, kedy nepoznáte všetky dôvody jeho rozhodnutia a konania. 

3. Nedôvera

Pokiaľ ste sa stretli s mužom, ktorý má problém s dôverou voči vám, okoliu, či sebe samému, máte problém. Zložitosť je naozaj mierna definícia toho, aký vzťah vás s takýmto chlapom čaká. Bude vás neustále kontrolovať, riešiť banálne veci, bude nervózny a zároveň vás bude chcieť mať pod kontorolou. A to veru veľká devíza z dlhodobého hľadiska pre vzťah nie je, nemyslíte?

Čítajte tiež: Jedna vec mi v našom vzťahu nedá spávať: Robil ju pre svoju bývalú a išiel sa roztrhať, ale v prípade mňa je to tabu

4. Zahýbanie

Ak máte dočinienia s mužom o ktorom viete, že je sukničkár, platí jedna zásada - ruky preč. A myslíme to naozaj v dobrom. Takémuto chlapovi sa treba vyhýbať oblúkom. Ak dúfate, že práve vy ho zmeníte, veľmi sa mýlite. Čím skôr to pochopíte, tým menej vás to bude neskôr bolieť.

5. Správanie pred kamarátmi

V istom zmysle sú muži ako malé deti. Radi sa predvádzajú, ukazujú, majú potrebu zvyšovať si vlastné ego. V spoločnosti kamošov bude vulgárnejší, agresívnejší, jeho hlasový prejav bude hlasnejší, ale je to normálne, takže pokoj. No a rada pre vás? Nebojujte s veternými mlynmi ale prijmite tento fakt. Nič s tým neurobíte.

Má tieto črty aj Váš partner?

spolu hlasovalo 150 ľudí

Áno
73
Nie
77

Diskusia k článku

comments powered by Disqus