Presunúť na hlavný obsah

3 veci, na základe ktorých zistíte, či má váš vzťah budúcnosť: Odhaľte v priebehu pár sekúnd, ako na tom naozaj ste

Feminity

Chcete vedieť, ako na tom vo vzťahu naozaj ste a či niekam smerujete? Stačí si zodpovedať na tri otázky a budete v tom mať jasno!

Cítite sa vo vzťahu neisto, máte neustále nejaké pochybnosti o tom, kam vlastne smerujete? A nie ste si vôbec istá, či to má budúcnosť? Stačí si odpovedať na tri základné otázky, ktoré vám prezradia oveľa viac ako ste zrejme predpokladali.

Mohlo by vás zaujímať: Ostala som tehotná s bývalým: Nikdy by som nepovedala, že práve tento muž mi zmení život od základov 

1. Cítite sa vo vzťahu prevažne šťastná? 

Tento bod je jednoznačne najdôležitejší. Je veľmi dôležité, aby sa človek po boku svojej milovanej osoby cítil šťastný. Samozrejme, že prídu aj ťažšie dni a nie vždy máme dôvod na úsmev. Avšak prevažná väčšina by mala byť toho dobrého. Musíte vedieť akceptovať svoje aj parnerove chyby, drobné nedokonalosti a naučiť sa rešpektovať rozdiely medzi vami. Pokiaľ to dokážte, ste na najlepšej ceste, ako byť s daným človekom naozaj šťastná. Ak to budete vnútorne takto cítiť každý deň verte, že vzťah vám vydrží. Lebo máte na čom stavať.

2. Vidíte aj po rokoch na svojom partnerovi to dobré? 

Áno, vzťahy vedia byť značne komplikované, to veľmi dobre vieme. No aj po rokoch je podstatné vidieť na tom druhom najmä jeho klady. Položte si jednoduchú otázku. "Čo vám ako prvé napadne, keď sa povie meno vašej polovičky?" Ak je daná emócia pozitívna, vyzerá to, že ste jeden pre druhého stvorení. Najmä, keď si na túto otázku neodpovedáte v čase najväčšej zamilovanosti.

Neprehliadnite: Najväčšiu facku od života som dostala hneď po pôrode: Môj manžel sa na malého ani nepozrel a oznámil mi, že je koniec 

3. Dokážete pri riešení problémov ťahať za jeden povraz? 

Môže k vám muž po vašom boku prísť s akýmkoľvek problémom a slobodne o ňom hovoriť? Dokážete sa adaptovať na zmenu? Viete si priznať vlastnú chybu a napraviť ju, ak je to potrebné? Toto všetko zahŕňa v postate riešenie bežných problémov. Pokiaľ vám to nerobí v dennej komunikácii problém, dokážete aj v ťažších chvíľach ťahať za jeden povraz. No a to je pre partnerský život neuveriteľne podstatné a mnoho párov na to zabúda. Ak ste teda odpovedali na dané otázky trikrát áno, je to skvelé. Váš vzťah a spoločná budúcnosť sú na najlepšej ceste. 

Považujete aj vy tieto tri veci vo vzťahu za kľúčové?

spolu hlasovalo 137 ľudí

Áno
113
Nie
24


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus