Presunúť na hlavný obsah

5 rád od Iriny Shayk, ako si ubrať vek bez rúk plastického chirurga: Na tieto rituály nedá najkrajšia Ruska dopustiť

Feminity

Partnerka Bradleyho Coopera vyzerala vždy perfektne. Inak tomu nebolo ani po narodení ich dcérky a aj v 33 rokoch vyzerá ako dievčatko. Ako to táto žena robí?

Zo sympatickej tmavovlasej krásky sa mnohým mužom podlamujú kolená. A my sa ani nedivíme. Celý svet očarila ešte v roku 2007 a je tomu tak dodnes. Čo je tajomstvom tejto očarujúcej Rusky? 

Neprehliadnite: Rodina tejto krásnej mamičky je na zjedenie: Keď uvidíte jej fotografie, zostanete v nemom úžase

Ranné rituály

Nádherná Irina nedá dopustiť na ranné rituály. Bez nich si nedokáže predstaviť deň a nikdy si ich neodpustí. Viete čo je pre túto krásku najlepší začiatok rána? Jóga. Hneď po prebudení vypije dva poháre čistej vody a následne si ide zacvičiť. Jóge sa venuje asi 40 minút a ďalších dvadsať medituje. Takto pripravíte vraj najlepšie celé telo aj hlavu na nový deň. Následne si dá ďalší pohár teplej vody, tentokrát však s citrónom, mätou a majoránkou. Raňajkuje väčšinou kaše z madľového mlieka s ovocím, alebo polievku. Základom pre ňu je, že prvé jedlo by mal človek prijať teplé. 

Neprehliadnite:  Kľúč k bezchybným outfitom modelky Gigi Hadid: Udrel do očí aj vám?

Beauty triky ako sa dopracujete k bezchybnej tváričke a postave

1. Športom ku zdraviu

Irana nedá an šport vo svojom živote dopustiť. Tak ako ráno začína jógou a meditáciou, pokračuje v cvičení aj počas dňa.Jedine tak sa dokážete udržať vo forme. A nielen svoju figúru, ale pohyb ovplyvňuje aj stav pleti a pokožky. Irina miluje pilates a sama tvrdí, že krása zvonka sa buduje športom, tá zase zvnútra stravou a mysľou.

2. Vyvážená strava

Modelka je veľká gurmánka a na kvalitné potraviny si naozaj potrpí. Je minimálne päťkrát počas dňa. Zbožňuje polievky, zelenú zeleninu a mango. Čo sa týka mliečnych výrobkov, tie ombedzuje a sacharidy má v jedálničku len dvakrát do týždňa. Úplne sa však vyhýba rafinovanému cukru v akejkoľvek podobe. 

3. Nenahraditeľný rybí olej

Čaro tohto prírodného zázraku objavila Irina už veľmi dávno. Áno, jej tajnou ingredienciou pre krásu je rybí olej. Ten má výrazne pozitívny vplyv na celé naše telo. Navyše pleť vám po jeho pravidelnom užívaní bude doslova žiariť. Tento efekt sa ukáže už po štyroch týždňoch konzumácie. 

Prečítajte si tiež: Čerstvá 37-ročná mamička Meghan Markle: Toto ste o malom princiatku Archie Harrison Mountbatten-Windsorovi netušili

4. Zázračná kocka ľadu

Irina sa rukám plastických chirugov vyhýba a má na to jeden malý trik. Každé ráno si prejde pleť ľadovou kockou. Práve tá dokáže pokožku vypnúť a má ako keby liftingový efekt. Topmodelka to robí už roky a žiari. Za vyskúšanie to stojí, no nie? 

5. Kvalitné opaľovacie prípravky 

Brunetka si je veľmi dobre vedomá, že ak pokožku vystavujeme slnečným lúčom, starne oveľa rýchlejšie. Preto si nikdy neopaľuje krk, tvár a ruky. Na tieto časti tela, používa najvyšší možný faktor. A veľmi si potrí v tomto prípade na kvalitu a zloženie. 

Vyskúšate aj vy triky známej topmodelky?

spolu hlasovalo 128 ľudí

Nie
95

- Najčítanejšie -