Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásne a uvedomelé: Slovenky, ktorým príroda nie je ľahostajná, sa do toho pustili naplno. Ako pomáhajú?

Krása

Otázka zodpovedného správania sa k prírode je mimoriadne aktuálna. Svojich záväzkov k našej planéte sú si vedomé nielen značky orientované na módu a krásu, ale aj známe Slovenky, ktorým ohľaduplné správanie sa k prírode nie je cudzie.

Slovenské blogerky, influencerky a známe tváre sa stretli, aby vyjadrili spolupatričnosť s filozofiou značky rastlinnej kozmetiky Yves Rocher - Act Beautiful, ktorá je založená na presvedčení, že dokonalý vzhľad a kvalitná kozmetika sa so zodpovedným správaním vo vzťahu k životnéhmu prostrediu nevylučuje. Práve značka Yves Rocher ponúka svojim zákazníčkam nielen výrobky s prírodným zložením, no zaväzuje sa tiež k tomu, že bude všetky ich obaly koncipovať ako ekoobaly, čím prejaví rešpekt všetkým živým organizmom.

Neprehliadnite: Krásne opálené telo za pár minút: Získajte bronz vďaka týmto samoopaľovacím prípravkom!

Na prírode záleží

Príroda sa nachádza všade okolo nás a tvorí prostredie, v ktorom žijeme. Príroda je zdrojom energie pre človeka, ktorý by ju mal svojim správaním rešpektovať. Rovnaký cieľ si kladie aj značka Yves Rocher, ktorá sa prostredníctvom svojej nadácie snaží zanechávať na planéte pozitívnu stopu. Svoju pozornosť nadácia nezameriava len na sedenie stromov po celom svete či chránenie ohrozených druhov, no aj na podporu žien, ktoré menia svet k lepšiemu. 

O tom, že ani slovenské dámy nie sú k prírode nevšímavé svedčí fakt, že aj pri výbere svojej  kozmetiky zohľadňujú nielen zdravotné hľadisko, ale i zodpovedné správanie sa vo vzťahu k životnému prostrediu.„Myslím si, že v dnešnej dobe ľudia čím ďalej tým viac vyhľadávajú práve prírodnú kozmetiku, ktorá neobsahujú žiadne chémie, ktoré sú zlé pre náš organizmus a ktoré sa dostávajú aj do tela a životného prostredia,” hodnotí tanečníčka a podnikateľka Ivana Gáborík

Prečítajte si tiež: Dokonalé nohy na počkanie: Domáci peeling, ktorý spevní vašu pokožku a zbaví vás celulitídy

Feminity TV: Pozrite si, ako pomáhajú Slovenky, ktorým príroda nie je ľahostajná

Spolu za dobrú vec

Spoločný silami vytvorili vlastný bylinkový záhon z byliniek, ktoré okrem francúzskeho La Gacily, kolísky značky Yves Rocher, môžete nájsť už aj v bratislavskej Medickej záhrade. Týmto svojim pričinením vyjadrili podporu iniciatíve značky Yves Rocher, ktorá sa pri príležitosti svoji 60. narodením zaviazala pokračovať v pôvodnej myšlienke svojho zakladateľa a to tým, že ju prevtelila do 60 záväzkov, ktorými hodlá dopomôcť k ochrane životného prostredia a dať tak najavo, že jej osud našej planéty nie je ľahostajný.

Viac informácií o limitovanej edícii a ďalších novinkách nájdete na stránke www.yves-rocher.sk alebo instagram.com/yvesrocherslovensko a facebook.com/yvesrocherslovensko.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus