Presunúť na hlavný obsah

7 evidentných znakov, že má váš muž milenku: Ak sa správa takto, je to jasné, tieto drobnosti ho prezradia

Feminity

Ak máte pochybnosti, či je vám muž po vašom boku naozaj verný alebo nie, vieme, ako to celkom ľahko zistíte. Niektoré, na prvý pohľad zanedbateľné fakty, ho totiž prezradia.

Keď máte tušenie, že vás drahý vám môže byť neverný, je niekoľko nenápadných znakov, ktoré ak si začnete všímať, odhalíte pravdu. Teraz je len na vás, či to chcete vedieť alebo nie. Neverníci totiž robia v zásade tie isté chyby, ktoré opakujú dookola.

Neprehliadnite: Najväčšiu facku od života som dostala hneď po pôrode: Môj manžel sa na malého ani nepozrel a oznámil mi, že je koniec 

1. Nové hobby

Ak začne hrávať tenis, chodiť pravidelne do fitka, či venovať sa odrazu motocrossu, nič to neznamená. Keď však začne okolo svojich koníčkov robiť tajnosti, nehovorí vám pravdu, máte problém. A treba to riešiť, čo najskôr. Nohé hobby mát totiž zrejme pomenovanie - ONA.

2. Pravidelne skloňuje tému vernosti

Nenápadnosť nie je veľmi silná mužská stránka. A pokiaľ začína pred vami neustále skloňovať otázku vernosti, nebude to dobré znamenie. Vo chvíli, keď poukazuje z ničoho nič na svojich kamošov, ktorí majú milenky a odsudzuje ich, hoci ste to doposiaľ z jeho úst často nepočúvali, verte, že sa niečo deje.

Mohlo by vás zaujímať: Ostala som tehotná s bývalým: Nikdy by som nepovedala, že práve tento muž mi zmení život od základov 

3. Neustále vás napomína

Nuž je to fakt. Každému mužovi sa zdá milenka atraktívnejšia, ako žena, s ktorou žije. Pokiaľ na vás z ničoho nič neustále vidí vaše chyby, zlyhania, upozorňuje vás na ne, zrejme niečo nebude v poriadku. No a v prípade, že si osvojí vetu: ” Iné ženy, robia veci inak,” je to jasné. On myslí jednu konkrétnu.  

4. Odrazu sa správa inak

Ak vám šiesty zmysel napovedá, že niečo nie je v poriadku a muž vášho života je akýsi iný, začnite si všímať jeho správanie. V tom budete zrejme odrazu badať väčšie skolny k vnútornému stresu, nepokoju, podráždenosti, či častejšie hádky medzi vami. Stúpajúce napätie je naozaj odrazom toho, že sa niečo zásadné vo vašom vzťahu deje. 

5. Výška a tón hlasu

Tu ide o vedecky podloženú hypotézu, ktorá vraj nikdy nesklame. Mali by ste si všímať tón a výšku jeho hlasu. Muži, ktorí prejavujú známky nevery, majú nižšie položený hlasový rozsah. Áno, paradoxne. No zároveň majú viac testosterónu. A práve vyššie množstvo tohto hormónu, sa spája s vyššou mierou nevery. 

6. Strata záujmu o intimitu

Tak tento bod je jeden z kľúčových. Muži totiž milujú sex. Nech ich bolí hlava, majú migrénu, sú totálne unavení, jednoducho na toto si energiu nájdu vždy. Ak nie, dôvod vám asi nemusíme hovoriť...

7. Odrazu sa od vás izoluje

Táto na oko banálna vec vám prezradí oveľa viac, ako ste zrejme predpokladali. Všímajte si, či si necháva dvere do kúpeľne, či spálne otvorené. Pokiaľ áno, môžete spokojne spávať. V opačnom prípade, to nič dobré neveští. Páry, ktoré sú spolu dlho a milujú sa, nechávajú tento priestor prirodzene otvorený. Avšak vo chvíli, keď má muž pomer, začne za sebou dvere zatvárať. Robí to veľmi podvedome. Tým vás od seba fyzicky aj psychicky izoluje.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus