Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tomto znamení sa najčastejšie rozvádzajú: Ako je na tom ten váš?

Feminity

Každá túžime po perfektnom manželstve a vzťahu bez zbytočných problémov. Avšak, občas aj keď sa snažíme, dosahujeme presný opak. Niektorí muži sa totiž rozvádzajú oveľa častejšie. Tušíte, o ktoré znamenie ide?

Vo vzťahoch to tak jednoducho býva. Niektoré vydržia dlhšie, iné oveľa menej. No a niekedy môžete robiť čokoľvek a vaše manželstvo nevydrží. Viete, ktorí muži sa najčastejšie rozvádzajú? Spája ich jeden menovateľ. Dátum narodenia. Áno, hoci to znie bizarne, občas môžu byť za prípadné rozpady vzťahov zodpovedné aj hviezdy. 

Mohlo by vás  zaujímať: Moja mama odmietala môjho partnera: Keď som zistila, prečo má také nevhodné sprívanie, pochopila som jednu vec

Recept na šťastné manželstvo ako keby pri nich nefungoval

Je to tak. Aj napriek tomu, že sú skvelými partnermi, dobrými milencami, šťastné a harmonické manželstvo sa im nejako vyhýba. Aj keď to na začiatku vzťahu s nimi, vyzerá naozaj všetko veľmi ružovo. Oni sami totiž patria medzi veľkých rojkov, ktorí milujú život, dobrodružstvá a veria na veľkú lásku. A snažia sa ju aj dosiahnuť. No jeden aspekt, na ktorom to vždy stroskotá, nedokážu prekonať. Sloboda. Tá je pre nich totiž všetkým. Už tušíte o kom je reč? 

Čítajte tiež: Bola som jeho manželkou iba týždeň, keď som v dome našla toto: Od môjho muža by som to nečakala

Sloboda je pre nich všetkým

Pokiaľ ste si tipli Strelcov, je to správne Práve muži narodení koncom novembra a začiatkom decembra, patria k tým, ktorým manželstvo zväčša dlho nevydrží. Samozrejme česť výnimkám. Mnohokrát sa nechávajú strhnúť svojimi emóciami, čo v konečnom dôsledku aj oľutujú. No urobia viac škody ako predpokladali. Sú veľmi náladoví a výbušní. Zároveň je pre nich pocit spomínanej slobody všetkým. Nevedia sa jej vzdať ani vo chvíľach, keď niekoho naozaj milujú. Prispôsobovanie totiž vôbec nepatrí medzi ich silné vlastnosti. No a všetci vieme, že bez toho sa veľmi vzťah budovať nedá. 

Je podľa Vás, manželstvo s mužom narodeným v znamení Strelca náročné?

spolu hlasovalo 249 ľudí

Áno
188
Nie
61

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus