Presunúť na hlavný obsah

Vyznáte sa v sexe? Toto sú najneuveriteľnejšie sexuálne úchylky

Sex

Ľudská sexualita je plná tajomných zákutí a nepreskúmaných oblastí. Bežný človek pochopiteľne netuší o väčšine z nich, koniec koncov, nie všetky sú pozitívne a príjemné. Príroda je skrátka nevyspytateľná.

Ak sa pozrieme na pestrú paletu rôznych sexuálnych praktík, techník alebo úchyliek, zistíme, že väčšina ľudí vedie nudný, ba až fádny sexuálny život. Žiadne vzrušenie, žiaden fetiš, nič, čo by prekonávalo hranice. Neveríte? Tu je zoznam toho najzaujímavejšieho, čo môže sexualita priniesť:

Akrotomofília: Osoby s touto úchylkou dosahujú vzrušenie pri pohľade na telá s amputovanými končatinami. Fetišom však nie je samotná amputácia, ale už len pahýľ, ktorý po končatine zostal.

Teratofília: Veľmi podobnou úchylkou je aj teratofília. Ľudí, ktorí ju majú, priťahujú rôzne deformácie tela, hlavne fyzické deformácie, ale napríklad aj jazvy alebo poranenia. Niekedy majú dokonca tendenciu sebapoškodzovania.

Pygizmus: Týmto pojmom sa označuje aj posadnutosť pozadím, no pozor, nemáme na mysli len análny pohlavný styk. Pygista miluje čokoľvek, čo sa týka zadku, napríklad aj techniku zvanú rimming, čiže dráždenie jazykom.

Grafolagnia:Ide o úchylku, kedy človek dosiahne najväčšie vzrušenie pri pozeraní obscénnych obrázkov, videí alebo iných vizuálnych vnemov. Ľahšou, alebo skôr inou, formou tejto úchylky je závislosť od porna.

Menománia: Táto úchylka sa týka predovšetkým mužov a ide o posadnutosť a priťahovanie k ženám v čase ich menštruácie. Extrémnou formou úchylky je stav, kedy muž vyžaduje po žene v čase menzesu vzájomný orálny sex.

Dendrofília: Nuž, táto úchylka je naozaj veľmi zaujímavá, ale našťastie, patrí medzi tie najneškodnejšie. Ide totiž o vzrušenie na základe priťahovania k stromom. Traduje sa, že touto úchylkou trpel aj perzský kráľ Xerxés.

Defloračná mánia: Vyznávači tejto praktiky dokážu dosiahnuť sexuálne uspokojenie jedine pri pohlavnom styku s pannou. Počet „obetí“ sa v tomto prípade počíta aj na stovky a vždy ide čisto len o fyziologickú záležitosť.

Dakryfília: Za týmto pomenovaním sa skrýva veľmi zvláštna úchylka, kedy človeka sexuálne vzrušuje plač. Ide o fetiš, ktorý môže mať pasívnu formu, kedy vás vzrušuje plač iných, alebo aktívnu, kedy vás vzrušuje váš vlastný plač.

Mechanofília: Ak ste mechanofilik, potom je veľmi pravdepodobné, že čoskoro nadviažete intímny vzťah k autu, nákladiaku, traktoru alebo lietadlu. Existujú dokonca aj prípady, kedy takýto človek uzavrel manželský zväzok so strojom.

Kastrátofília: Kým predošlý fetiš bol bezbolestný, v prípade kastrátofília tomu bude naopak. Jedná sa totiž o vzrušenie z procesu kastrácie a v najextrémnejších prípadoch končí táto úchylka amatérskou samokastráciou.

Retefizmus: Jedná sa o špecifický druh fetišizmu a to so zameraním na topánky. Ľudia s touto úchylkou vyžadujú po partnerovi, aby mal počas pohlavného styku topánky, ktoré môžu bozkávať alebo využívať aj na dráždenie svojho pohlavného orgánu.

Vorarofília: Veľmi nebezpečnou praktikou je vorarofília, ktorá je charakteristická tým, že človeka vzrušuje predstava, že je požieraný niekým iným, prípadne, že on sám požiera niekoho iného. Pozor, aby to nezašlo až k činom!

Exofília:Poslednou úchylkou, ktorú si predstavíme, je exofília. Ide o vzrušenie z predstavy pohlavného styku s neľudskými, robotickými, nadprirodzenými alebo mimozemskými druhmi. Fantázii sa medze naozaj nekladú.

Celkom zaujímavý zoznam uletených praktík a technik, že? Ak vás ani jedna z nich neláka, čomu sa príliš nečudujeme, nemusíte zúfať, veď aj „obyčajný“ sex môže byť jedna veľká jazda.Hlavne, ak si pomôžete rôznymi pomôckami alebo afrodiziakami, napríklad prípravkami eJoy pre mužov. Skúste a uvidíte, že aj bez tých najpodivnejších fetišov a úchyliek si viete sex užiť naplno!

- reklamná správa -