Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do ženatého šéfa: V čase, keď som zostala tehotná urobil vec, ktorá by mi ani vo sne nenapadla

Partnerské vzťahy

Izabela vždy túžila po dieťati. Len sa jej nedarilo nájsť toho pravého. Keď si myslela, že ho stretla, on bol ženatý a hovorila si, že to bude životný omyl. Len v tom čase už nosila uzlíček šťastia pod srdcom.

Izabela nastúpila hneď po škole do reklamnej agentúry. Už počas štúdia patrila medzi najambicióznejších a najzanietenejčích študentov. O svojej budúcnosti mala od začiatku veľmi jasnú predstavu. Presne vedela, čomu sa chce venovať. Takže okamžite ako získala svoj job snov, všetky jej priania boli splnené. A jej život nabral nový rozmer. Aspoň si to do určitého momentu myslela.No kariéra išal nakon bokom.

Neprehliadnite: Skúste tieto dve zmeny a váš obvod pása sa zmení na nepoznanie: Prečo ženy majú väčšiu chuť na sladké než muži?

Srdcu nerozkážeš

"V čase, keď som začínala v reklamke, bol na poste riaditeľa Tibor. Na to, že mal tak vysokú funkciu bol pomerne mladý, no veľmi skúsený. Študoval v New Yorku, Miláne, Londýne. Navyše, okrem inteligencie mu nechýbal ani sexappeal. Takže ako tušíte, o ženy nemal núdzu. No on bol od už od svojej 25 - tky ženatý. Hoci navonok sa tváril ako ideálny manžel, všetko bolo inak. Svoju ženu podvádzal hádam na každom jednom kroku. Áno, tušíte správne, aj so mnou. No ja som sa do neho naozaj zaľúbila. Nebolo to pre mňa len obyčajné pobláznenie. Ale niečo oveľa viac," rozhovorí sa Izabela.

Neprehliadnite: Objavte nápoj, ktorý vás zbaví ranného nafukovania brucha: Takto sa zobudíte o kilo ľahšia

Izabela a Tibor si začali spolu na služobnej ceste v Taliansku. Bolo to celkom nevinné a ani jeden z nich to neplánoval. "Jednoducho sme večer toho popili asi viac ako bolo treba a ďalší priebeh je vám už zrejme jasný. No u mňa to bolo od začiatku viac ako len sex na jednu noc. Vždy mi Tibor imponoval, obdivovala som ho a vzhlidala som k nemu. Pripadal mi absolútne božský a perfektný. A vo chvíli, keď som videla, že má o mňa záujem, odrazu som zabudla na to, že je ženatý. Pripadalo mi to, že sme jeden pre druhého stvorení." A tak Izabela a Tibor vo svojom romániku pokračovali aj po návrate zo služobky. Začali sa pravidelne stretávať. No stalo sa niečo, s čím ani jeden z nich nepočítal.

Čítajte tiež: Bola som jeho manželkou iba týždeň, keď som v dome našla toto: Od môjho muža by som to nečakala

Život to občas zariadi inak ako plánujeme

Áno, Izabela zostala s Tiborom tehotná. Po necelom roku, kedy mu robila milenku. Úprimne sa však z toho tešila. Roky totiž túžila po bábätku a Tibor jej pripadal napriek všetkému dokonalý. Verila, že práve kvôli nej nechá manželku a zostane pri nej a ich dcérke. Ak si však myslíte, že aj v tomto prípade išlo len o akúsi naivitu mladej neskúsenej krásky mýlite sa. Niekedy môže aj milenecký vzťah skončiť happyendom práve pre tú druhú stranu. "Áno, hoci som tomu neverila a hovorila som si, že skončím sama s malou na krku, opak sa stal realitou. Tibor opustil manželku, kvôli mne a Valentínke. Dali sme jej to meno, lebo všetko medzi nami sa začalo práve v deň zaľúbených. Viem, niekomu sa môžem zdať sebecká, no ja som veľmi šťastná, že sa napokon rozhodol pre nás."

Mali ste niekedy vzťah s mužom, ktorý bol ženatý?

spolu hlasovalo 401 ľudí

Áno
238
Nie
163

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus