Presunúť na hlavný obsah

Toto znamenie pomotá hlavu každému mužovi: Viete, akej žene neodolá žiaden chlap?

Partnerské vzťahy

Tej, ktorá sa narodila v jednom letnom znamení zverorkuhu. Prečo sú tieto dámy pre mužov nesmierne príťažlivé?

Sú ženy a sú Ženy. Tým druhým, nedokáže odolať žiaden chlap. A je jedno, či je zadaný, slobodný, má dvadsaťpäť alebo po štyridsiatke. Tieto dámy totiž majú v sebe akési zvláštne čaro, ktorému takmer každý muž podľahne. Čo myslíte, patríte medzi ne aj vy? 

Neprehliadnite: Kedy je najideálnejší čas na dieťa, v 20, 30, či 40-ke? Odborníci sa zhodujú v jednom

Toto je ich devízou

Už na prvý pohľad z nich srší, že nepatria do kategórie tichej vody, čo brehy myje. Práve ich ženský sexappeal, atraktivita a čaro osobnosti dokáže pritiahnuť nejedno mužské oko. A tieto ženy nemusia vlastne ani nič urobiť a dokážu to. Narodili sa v letných mesiacoch a patria k ohnivému znameniu. Pokiaľ si myslíte, že reč je o Leviciach, tipujete správne.

Prečítajte si: Ctižiadostivá, zmyselná, či s materinskými sklonmi: Znamenie vášho partnera prezradí, po akej žene naozaj túž

Ich veľkou devízou je, že zväčša vyčnievajú z davu a tak muži okamžite cítia túžbu, spoznať ich bližšie. Samozrejme, každého muža priťahuje niečo iné, avšak ich tajomnu a istej dávke nespútanosti dokáže odolať naozaj málokto. Sú zároveň trošku éterické, kreatívne a veľmi pohotovo dokážu reagovať. A to im opäť u opačného pohlavia nahráva plusové body.

Daná vlastnosť mužov mimoriadne priťahuje

Muži jednoducho zbožňujú sebavedomé ženy. Ale zdravo sebavedomé. Taký navonok obyčajný fakt, že žena pozná svoju vlastnú hodnotu, má názor na veci, nenechá so sebou manipulovať, je to, čo ich priťahuje. Áno, práve sebaúcta priťahuje chlapov ako magnet. Len ak si totiž viete vážiť sama seba a oceniť sa, dokážu to aj iní. A ženy narodené v znamení Leva to určite vedia.

Narodili ste sa aj Vy, v znamení Leva?

spolu hlasovalo 330 ľudí

Áno
172
Nie
158


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus